WELLNESS v ceně! Přímo na sjezdovce!

Srdečně Vás vítáme v našem PENZIONU HARRY, který se nachází v jednom z nejvýše položených horských měst České republiky - Vysoké nad Jizerou. Dohlédnete z něj na oslnivé Krkonoše a užijete si zde nejen slavnou zimu, díky které má přezdívku "Město nejkrásnější zimy."

Celoročně Vám nabízíme komfortní ubytování s celkovou kapacitou 26 lůžek v těchto pokojích:
- třech 4-lůžkových pokojích s přistýlkou ​​(jedno manželské, tři samostatná lůžka a přistýlka v podobě rozkládací postele),
- jednom 5-lůžkovém pokoji (manželské a tři samostatná lůžka),
- jednom 6-lůžkovém pokoji (manželské a čtyři samostatná lůžka).

Na všech pokojích najdete televizi se satelitním příjmem. Vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou je samozřejmostí. V celém objektu jsme zajistili bezplatné WiFi připojení na internet. K dispozici máte také služby recepce, restauraci (obědy i večeře), bar, prostornou terasu, možnost platit kartou, kongresovou a zasedací místnost (půjčujeme potřebnou techniku), úschovnu na lyže a kola a v neposlední řadě naše vlastní wellness centrum. Dokonale se zrelaxujete v sauně, vířivce nebo vnitřním bazénu.

Pěkné počasí si užijete především v exteriéru na terase s venkovním posezením. Pomocí grilu připravíte lahodné masíčko nebo zeleninku a po dobrém jídle Vám vytráví na zahradní houpačce. Na dětičky jsme také nezapomněli! Dosytosti se vyřádí na dětském hřišti s houpačkou, prolézačkami, skluzavkou, trampolínou, bazénem a hračkami. Na vyžádání Vám poskytneme i dětskou postýlku. Přímo u objektu si zaparkujete svá auta.

Výborná pozice penzionu Vás v letních měsících vyžene na pěší i cyklistické toulky za poznáváním našeho malebného kraje. Podíváte se na Rozhlednu U Borovice, Zříceninu hradu Nístějka a Návarov, Muzeum socialistických vozů, Maják Járy Cimrmana, Bozkovské dolomitové jeskyně či Čertovu horu. Lyžaři si zamilují zasněžené svahy nedalekého Skiareálu Šachty, Lyžařského areálu Větrov, Ski areálu Kamenec, Zlatá Olešnice, Plavy, Pařez, U Čápa a mnoha jiných. Jak sami vidíte, nuda Vám u nás nehrozí!

Pevně ​​věříme, že pobyt strávený v PENZIONU HARRY si užijete, příjemně si odpočinete a opět se k nám rádi vrátíte! Už teď se těšíme na Vaši návštěvu!