Útulný penzion s venkovním bazénem!

Srdečně Vás zveme do našeho rodinného Penzionu Hubertus, který se nachází v malebné obci Doubice na severu Českého Švýcarska. Doubice se proslavili jako nejmenší samostatná obec České republiky, žije zde přibližně 100 obyvatel. Dostatek soukromí u nás máte proto zaručen.

Celoročně Vám nabízíme komfortní ubytování s celkovou kapacitou až 42 lůžek v těchto pokojích:
- sedmi 2-lůžkových pokojích s manželským lůžkem,
- čtyřech 2-lůžkových pokojích s manželským a samostatným lůžkem,
- čtyřech 4-lůžkových pokojích s jedním manželským a dvěma samostatnými lůžky.

Mimo pokojů si můžete příjemně odpočinout i v sdílené společenské místnosti s pohodlnou pohovkou a pohovkou. Podíváte se na televizi se satelitním i kabelovým příjmem, zahrajete se společenské hry nebo budete jen tak lenošit a debatovat. Za příplatek můžete využít i společnou kuchyňku, která disponuje keramickou varnou deskou, lednicí, mrazákem, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou a jídelním sezením. Soukromé sociální zařízení v podobě pěkné koupelny se sprchovým koutem a toaletou přísluší každému pokoji zvlášť.

V restauraci s barem si v případě rezervace snídaně či polopenze (snídaně + večeře) vychutnáte lahodné jídla naší domácí kuchyně. Vedle máte zpřístupněny dvě samostatné toalety. Bezplatné WiFi připojení na internet sahá jen do některých pokojů.

Krásné slunečné počasí si ideálně užijete v exteriéru při altánku s posezením, zahradní houpačkou, grilem a ohništěm. Osvěžíte se ve venkovním bazénu, po dobrém jídle Vám vytráví i při hraní stolního tenisu či billiardu. Dětičky si také přijdou na své! Kromě dětského koutku s hračkami se do sytosti vyřádí na dětském hřišti se skluzavkou, houpačkou a pískovištěm. Na vyžádání zapůjčujeme i dětskou postýlku a židličku. Lyžaři a cyklisté si své sportovní potřeby odloží v úschovně. Pro Vaše auta jsme zase zajistili 15 parkovacích míst u objektu.

Výhodná pozice penzionu Vás vyžene i mimo areál. Nabízejí se zde romantické toulky po okolí, turistika, cykloturistika, okouzlující pohledy z vyhlídek, tak různorodé přírodní útvary a památky. Navštívíte Zříceninu hradu Kyjovský hrad a Brtnický hrádek, Jeskyni vil, Chřibský vodopád, Rozhlednu Vlčí hora, Dymník a také náš okouzlující Národní park České Švýcarsko. V letních měsících se osvěžíte v Kyjovský přehradě, Vodní nádrži Chřibská a vyzkoušíte Ferratu Kavárnička. Lyžaři si zamilují zasněžené svahy Lyžařského areálu Horní Podluží, Ski areálu Jedlová, Skiareálu Mezičky i Ski Polevsko.

Věříme, že dovolená strávená v Penzionu Hubertus bude jednou z nejlepších, jaké jste kdy zažili! Už teď se těšíme na Vaši návštěvu!