V klidné oblasti, blízko atrakcí

Penzion Iluze - to je iluze (představa) krásného pobytu ve Starém Městě pod Sněžníkem. U nás si ji může naplnit rodinka, páry i jedna větší skupinka hostů.

Zveme Vás do našeho rekonstruovaného domu, na první patro, kde se nacházejí pokoje a apartmány Penzionu Iluze. Celková kapacita penzionu je 16 osob. Objekt je možné pronajmout i jedné skupince nad 10 osob. Na výběr máte ubytovací jednotky:
- jeden 2-lůžkový apartmán s manželskou postelí, přistýlkou a vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou v pravé části,
- jeden 5-lůžkový pokoj s pěti samostatnými lůžky se společným soc. zařízením v pravé části,
- čtyři 2-lůžkové pokoje s manželskou postelí a společnou koupelnou se sprchovým koutem a toaletou na chodbě.

V pravé i v levé části ubytování se nachází kuchyň, jejíž součástí je lednička, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba a kuch. nádobí. V obou částech je také k dispozici společná koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Samozřejmou součástí je WiFi připojení na internet zdarma.

V exteriéru ubytování si můžete užívat příjemné chvíle na terase s posezením. U nás máme možnost uschování i zapůjčení kol. Stravování lze naproti v hostinci. Parkování vozidel je přímo u objektu. Těšíme se na Vás!

A co se dá vidět v okolí? V létě je okolí ideální pro každého milovníka pěších túr i cyklisty. Zajímavé jsou také jízdy na koních. Turisté vyhledávají cíle jako Zámky Úsov a Bouzov, Vojenské muzeum Staré město či Horské minikáry na Ramzové. V létě se dá koupat v Petříkově i Lázních Velké Losiny. V Šumperku je zas přístupná solná jeskyně. Zimní období je dobré na lyžování i snowboarding na svahu Hynčice pod Sušinou, Kunčice i Ski areálu Branná.