Komfortné pokoje v blízkosti centra

Penzion Irena najdete v blízkosti centra města Valtice, v okrese Břeclav, v Jihomoravském kraji. Město patří do Lednicko-valtického areálu, nejrozsáhlejší komponované krajiny v Evropě, zapsané v seznamu Unesco.

Tradiční kultura zde hraje důležitou roli a pravidelně se ve městě i okolí konají kulturní akce jako například krojované hody. Lednicko-valtický areál je ideální lokalitou pro turisty i cyklisty. Poznejte Valtice, nedaleké město Lednice se zámkem a minaretem, vyberte se i do Mikulova, do CHKO Pálava nebo do sousedního Rakouska. Cyklisté rádi využívají trasy mezi vinicemi. V celém kraji najdete v každé obci vinné sklípky, v mnoha ochutnáte místní víno a k tomu nějaké domácí dobroty. Okolní lesy Vám při troše štěstí během procházky dopřejí i pár hub. Rybolov si užijete na řece Dyji, kterou také můžete splavit na kanoe. V létě si dopřejte osvěžení na přírodních koupalištích na pískovně Podivín, v lomu Mikulov nebo při Mušovských jezerech, kde vyzkoušíte i vodní sporty jako kiting nebo windsurfing. Další koupaliště najdete v Hodoníně, Mikulově a Břeclavi. Za návštěvu stojí i Aqualand Moravia Pasohlávky.

Celoročně Vám nabízíme ubytování v penzionu v celkovou kapacitou pro 25 hostů. K dispozici jsou Vám tyto pokoje:
- jeden 1-lůžkový pokoj s přistýlkou,
- jeden 2-lůžkový pokoj s oddělenými lůžky,
- jeden 2-lůžkový bezbariérový pokoj s oddělenými lůžky,
- tři 2-lůžkové pokoje s manželskou postelí,
- dva 2-lůžkové pokoje s manželskou postelí a přistýlkou,
- jeden 2-lůžkový bezbariérový pokoj s manželskou postelí a přistýlkou,
- jeden 4-lůžkový pokoj s manželskou postelí a dvěma oddělenými lůžky.

Všechny pokoje jsou vybaveny kromě lůžek i televizí. Každý pokoj disponuje vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Podle potřeby Vám pro děti poskytneme dětskou postýlku. Pobyt se psem je povolen pouze v pokoji č. 1, 2-lůžkovém pokoji v přízemí. Snídaně, která je zahrnuta v ceně, se podává v salonku. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

V exteriéru je pro Vás připraveno posezení, kde si během dlouhých letních večerů můžete grilovat. Pro děti je lákadlem dětské hřiště s prolézačkami a houpačkou. Kola a jiné sportovní vybavení si uložíte v uzamykatelném přístřešku. Přímo u penzionu najdete 10 parkovacích míst. Dopřejte si pohodlné ubytování jen pár minut od centra města. Těšíme se na Vaši návštěvu v Penzionu Irena.