Cenově výhodné izby v blízkosti lázní

Penzion Ivanka najdete v lázeňském městečku Lázně Libverda, v okrese Liberec v Jizerských horách.

Jizerské hory jsou vynikajícím místem na turistiku různých úrovní náročnosti. Cyklisté si také přijdou na své a to i díky singletreku, cyklistickému chodníku se čtyřmi úrovněmi náročnosti. Určitě Vám doporučujeme vyzkoušet wellness procedury. Pokud Vás zajímá historie či architektura, vydejte se na zámek ve Frýdlande nebo do baziliky v Hejnicích. Pokud Vám nestačí bazén u penzionu, vyberte se do aquaparku Babylon v Liberci. Pokud berete sebou i děti, najděte si také čas na botanickou a zoologickou zahradu. Zimní sporty si užijete v Bedřichově, kde můžete vyzkoušet sjezdové i běžecké lyžování.

Celoročně nabízíme ubytování v penzionu s celkovou kapacitou pro 25 hostů. Ubytovat se můžete v některém z těchto pokojů:
- dvou 3-lůžkových pokojích se sprchovým koutem (s manželskou postelí a samostatným lůžkem),
- dvou 3-lůžkových pokojích s koupelnou (s manželskou postelí a samostatným lůžkem),
- dvou 4-lůžkových pokojích se sprchovým koutem (s manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky),
- jednom 5-lůžkovém pokoji (s pěti samostatnými lůžky).

Ve všech pokojích je Vám k dispozici televizor, pracovní stůl a úložné prostory. Hosté z pokojů, ve kterých se nenachází toaleta a sprcha, využívají společnou koupelnu se sprchovým koutem a dvě samostatné toalety. Poslouží Vám také společná koupelna vybavená plynovým sporákem, mikrovlnnou troubou, lednicí s mrazákem, rychlovarnou konvicí a jídelním posezením. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

V přízemí objektu se nachází restaurace s terasou. Nabízíme Vám možnost doobjednat si k pobytu snídani nebo polopenzi. Na pozemku penzionu najdete také nově vybudovaný bazén, který můžete za denní poplatek využívat. V garáži si můžete bezpečně odložit kola a lyže. Parkovací místa jsou připraveny až pro 10 aut. Rádi Vás přivítáme v Penzionu Ivanka!