70 m od přehrady Lipno, útulný penzion

Rodinný Penzion Jestřábí se nachází cca 70 m od břehu Lipenského jezera, ve vyhledávané lokalitě Černá v Pošumaví. V bezprostřední blízkosti můžete využívat písečné pláže nedalekého yacht klubu a windypointbeach s každodenním programem.

V letním období si můžete naplánovat výlet k Lipenské přehradě, kolem níž je trasa vhodná pro cyklisty, pěší turisty i běžce. Na dosah máte i možnosti vycházky a návštěvy například - Český Krumlov se zámkem a otáčivým hledištěm, Rožmberk s hradem, Vyšší Brod s poštovným muzeem i Vítkův Hrádek s rozhlednou. V Lipně je oblíbená stezka korunami stromů, bobová dráha i aquapark. Spolu s dětmi dobře padne zapůjčení si lodičky i hraní minigolfu. Během léta funguje místní kino a jezdí i parník.

Od června do září se komfortně ubytujete v našem Penzionu Jestřábí, jehož kapacita je 23 osob. Nabízíme Vám útulné a čisté pokoje. Můžete si vybrat:
- dva 2-lůžkové pokoje - každý s manželskou postelí,
- dva 3-lůžkové pokoje - každý s manželskou postelí a pevným lůžkem,
- dva 4-lůžkové pokoje - každý s manželskou postelí a pevným lůžkem,
- jeden 5-lůžkový pokoj s manželskou postelí, palandou a pevným lůžkem.

Součástí každého jednoho pokoje je také pracovní stolek a vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. U nás máme zajištěno i bezplatné WiFi připojení na internet. K dispozici mají naši klienti společnou, plně zařízenou kuchyň, kde je el. sporák s troubou, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, kávovar, topinkovač, toustovač, lednice s mrazákem, jídelní posezení a myčka nádobí.

Během horkých dnů si odpočinete i na terase s posezením, připravíte si jídla na grilu nebo na ohni. Nejen děti se mohou zahrát hru šipek, stolní fotbal i ping pong. Máme také malou trampolínu. Po dohodě si můžete uschovat kola v chodbě. Během chladnějších večerů si můžete zatopit el. přímotopy (za poplatek). Na požádání Vám zapůjčíme dětskou postýlku a jídelní židličku pro děti. Služba vyprání prádla za poplatek. Parkování pro Vaše auta je zajištěno přímo při ubytování - zdarma. Těšíme se na Vás v našem penzionu, kde pokaždé vládne příjemná atmosféra.