v blízkosti zámku, cenově výhodný

Preferujeme telefonický kontakt.

Přijměte pozvání do našeho Penzionu Jižní Dvůr, který se nachází v obci Pištín, hned vedle hlavní silnice, mezi Českými Budějovicemi a Pískem. Od nás si můžete naplánovat mnohé výlety do okolí.

V létě se může ubytovat až 22 hostů v našem Penzionu Jižní Dvůr. V nabídce máme tyto pokoje:
- čtyři 2-lůžkové s manželskou postelí,
- dva rodinné 6-lůžkové pokoje se dvěma ložnicemi - v jedné manželská postel a pevné lůžko, ve druhé manželská postel, pevné lůžko a obývací prostor s gaučovým posezením pro jednu osobu.

Každý pokoj je vybaven televizí. Součástí každého pokoje je také koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Samozřejmostí je bezplatné WiFi připojení na internet.

V přízemí penzionu si můžete odpočinout ve společenské místnosti, jejíž součástí je krbová kamna a jídelní posezení. V exteriéru jsme připravili terasu i dřevěný altán s posezením. Nabízíme možnost zahrát si hry - šipky a badminton. Parkování vozidel je přímo v neoploceném areálu budovy na našem parkovišti. Těšíme se na Vás!

Krajinka je přímo posetá rybníky, ve kterých se dá plavat nebo si ulovit ryby. Pokud preferujete koupaliště, využívat můžete bazény - letní bazén v obci Olešník i koupaliště Hluboká nad Vltavou. K dispozici jsou i cyklostezky vhodné pro každý typ cyklistu. Turisté vyhledávají také atrakce jako Státní zámek Hluboká nad Vltavou či ZOO Ohrada. Navštívit můžete i České Budějovice s krásným historickým centrem nebo Český Krumlov s nejrozsáhlejším zámeckým areálem v České republice.