Rodinný penzion v Píseckém okresu

Útulný rodinný Penzion Joe je situován v centru městečka Sepekov, v Jižních Čechách, v okrese Písek. Rádi u nás přivítáme menší i větší skupinky hostů a samozřejmě i rodinky s dětmi.

Okolí nabízí široké možnosti trávení volného času. Ať už se vydáte na procházky nebo za poznáním. Určitě doporučujeme návštěvu kostela Panny Marie v Sepekove, Kláštera Milevsko, Milevsko muzea se zajímavou expozicí a mnoho jiných atrakcí. Vaše ratolesti si přijdou na své v zážitkové parku Zeměráj v Kovářově. Milovníky historie nadchnou: zámek Bechyně, hrad Hradiště Kotnov či hrad Zvíkov. Během teplých letních dnů si dopřejete plavání a člunkování na Orlické přehradě. Před horkým sluncem se můžete ochladit i v bazénech koupališť Zvíkovské Podhradí, Radětice - Cihelna i Bechyně.

Penzion Joe Vám nabízí celoroční ubytování ve čtyřech pokojích s celkovou kapacitou pro 12 osob.

Přízemí penzionu tvoří společná plně vybavená kuchyň s jídelním posezením, keramickou varnou deskou, elektrickou troubou, rychlovarnou konvicí, myčkou nádobí, lednicí a mrazákem. Rovněž se zde nachází 4-lůžkový pokoj č. 4 s manželskou postelí a dvěma přistýlkami na dvou pohovkách. Pokoj je dovybaven televizí, obývací stěnou a konferenčním stolkem. Tomuhle pokoji přísluší i vlastní koupelna s rohovou vanou, umyvadlem, ručníky a toaletou.

Na patře penzionu se nacházejí další tři pokoje. Jeden 4-lůžkový pokoj s manželskou postelí a dvěma přistýlkami na dvou pohovkách a dva 2-lůžkové pokoje s manželskou postelí. Pokoje č. 2 a 3 disponují společnou koupelnou se sprchovým koutem, umyvadlem, ručníky a toaletou. Pokoj č. 1 má vlastní koupelnu s toaletou. Pokoje mají stejné vybavení, televizor, noční stolky s lampami, komodu a skříň. V celém objektu mají hosté zabezpečené bezplatné WiFi připojení na internet.

Na dvoře objektu si můžete příjemně posedět na kryté terase s posezením. Stejně si zde můžete připravit něco pod zub na venkovním grilu. Hosté mají také k dispozici venkovní bazén a žehličku v případě potřeby. Parkování aut je zajištěno u objektu nebo v garáži, kde je místo pro dvě auta. Těšíme se na Vaši návštěvu.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domácí zvířata