Rodinný penzion, skvělá restaurace

Přímo u Vranovské přehrady se nachází náš krásný Penzion Kaskáda, ležící v obci Vrané nad Vltavou. Útulné a čisté pokoje, stylová restaurace, příjemný, ochotný personál a výborná poloha je to, proč si vybrat náš penzion.

V Penzionu Kaskáda můžete strávit opravdu krásné chvíle během celého roku. K dispozici máme celkem 9 pokojů, jejichž kapacita je 26 pevných lůžek a 2 přistýlky. Na výběr máme tyto pokoje:
- jeden 2-lůžkový malý pokoj s oddělenými lůžky,
- čtyři 2-lůžkové pokoje, v každém oddělená lůžka,
- dva 3-lůžkové pokoje, každý s oddělenými lůžky,
- jeden 5-lůžkový pokoj s pěti oddělenými lůžky,
- apartmán s kuchyňkou pro 5 až 7 osob, ve kterém se nachází pět oddělených lůžek a dvě přistýlky v podobě rozkládacího gauče.

Každý náš pokoj i apartmán má ve vybavení vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. Postele v pokojích jde spojit k sobě. Apartmán je dovybaven kuchynským koutem, který tvoří indukční jednoplotýnka, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice a posezení. Samozřejmostí během pobytu je bezplatné WiFi internetové připojení.

V přízemí penzionu se nachází výborná restaurace s barem a venkovní terasou. Na baru Vám předají klíčky od pokojů a případně poradí s tipy na výlet. Stejně tak Vám zapůjčí fén a žehličku. Vaše ratolesti se mohou zahrát na venkovním dětském hřišti, které tvoří pískoviště, houpačka, skluzavka, trampolína, prolézačky. Zahrát se mohou také v dětském koutku s hračkami nebo hru badminton či petangue. Na požádání Vám připravíme dětskou postýlku a jídelní židličku. Nabízíme možnost platby kartou a služby vyprání prádla. Parkování vozidel je možné bezplatně před penzionem nebo za poplatek na oploceném parkovišti přímo u penzionu. Těšíme se na Vás!

V bezprostřední blízkosti si můžete dopřát odpočinek v Aquadream Barrandov. Navštívit lze i Zámek Dobřichovice. Jedinečnou přírodu poznáte v blízkém lomu Velká Amerika, případně můžete navštívit vyhlídku Máj. Zaplavat se dá v plaveckém bazénu Radlice nebo na přírodním koupališti Šeberák - Kunratice. Děti se mohou nadchnout Kostkolandu, případně si s nimi můžete zajít do Funparku Žirafa Praha. Přímo v Praze se nachází spousta atrakcí, které vyhledávají turisté (Pražský Orloj, Pražský hrad, Petřínská rozhledna, Karlův most, Václavské náměstí nebo Zlatá ulička). V zimě doporučujeme odpočívat ve wellness centrech okolních hotelů.