Pohodlné apartmány v klidné lokalitě

Penzion Klima najdete ve městě Český Krumlov, v Jihočeském kraji. Město je centrem, turistickým i kulturním, Jižních Čech. Penzion stojí pod Křížovými horou, na jejímž vrcholu stojí kaple a rozhledna.

Penzion Vám nabízí ubytování ve třech apartmánech, každém s kapacitou pro 4 hosty. Apartmány se nacházejí na společném pozemku s majiteli. Ubytovat se zde můžete celoročně. K dispozici jsou Vám tyto apartmány:
- Apartmán 1 - 4-lůžkové studio s manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky,
- Apartmán 2 - 4-lůžkové studio s manželskou postelí a palandou,
- Apartmán 3 - 4-lůžkový apartmán se dvěma ložnicemi (dvě samostatná lůžka / manželská postel).

Každý z apartmánů má samostatný vchod a před vchodem prostor - terasu s posezením. V každém apartmánu najdete kuchyňský kout, který je vybaven keramickou varnou deskou, rychlovarnou konvicí, ledničkou a mikrovlnnou troubou. Ve všech apartmánech najdete také jídelní stůl, pohovky, křesla a televizi. V případě potřeby Vám zapůjčíme dětskou postýlku a židličku. Samozřejmou součástí každého apartmánu je koupelna se sprchovým koutem a toaleta.

Ve všech apartmánech je dostupná bezplatná WiFi síť pro připojení na internet. Po dohodě Vám do garáže odložíme kola, koloběžky či kočárky. Ke každému apartmánu náleží jedno parkovací místo před objektem.

Ať už jsou Vaše zájmy jakékoliv, Český Krumlov se o Vás postará, najde se zde něco pro nadšence historie, kultury, přírody i sportu. Historií dýchá celé město, projděte se historickým centrem nebo směřujte Vaše kroky k renesančnímu zámku, který Vám přiblíží život šlechty a nabídne nejen krásné interiéry ale i exteriéry. V zahradě zámku najdete i známé otáčivé hlediště, kde se pravidelně konají různé kulturní akce. Oblíbeným místem je i klášter Zlatá Koruna a hora Kleť s rozhlednou. Pro rodiny s dětmi je vhodným programem například návštěva akvária. Cyklisté si určitě vyberou tu správnou trasu ze sítě, která protkává tuto oblast. Český Krumlov můžete poznat i po vodě, po Vltavě se splavíte například na raftu. Na koupání je vhodný Hornobranský rybník nebo si zajdete k Lipenské přehradě. Pro zimné návštěvníky doporučujeme Ski areál Kozí Pláň, Skiareál Lipno nebo Skipark Frymburk.