Penzion v klidném prostředí u lesa

Penzion Kozabar se nachází na okraji vsi Horní Luby, která je částí města Luby, v okrese Cheb, v Karlovarském kraji. Lokalita se nachází v blízkosti hranic s Německem.

K nejzajímavějším atrakcím v obci patří expozice historie města a Muzeum hudebních nástrojů. V blízkosti penzionu se nachází 9-jamkové golfové hřiště Golf Club Luby s rozhlednou U Strejců. Turisté se rádi vydávají na túru k chráněné přírodní památce Vysoký kámen nebo po 8 kilometrů dlouhé naučné stezce Lubsko. Naplánujte si také výlet do rašeliniště SOOS, do města Františkovy Lázně s lázeňskými procedurami a aquaparkem Aquaforum, do Chebu nebo na hrad Seeberg. Doporučujeme navštívit i nedaleké německé město Erlbach, kde na Vás čeká zámek, pivovar Erlbacher Brauhaus, skanzen Eubabrunn, zážitkové hřiště pro děti nebo lyžiařské středisko Kegelberg.

Celoročně Vám nabízíme ubytování v penzionu s celkovou kapacitou pro 37 osob. K dispozici jsou Vám tyto pokoje:
- čtyři 2-lůžkové pokoje,
- jeden 2-lůžkový pokoj bezbariérový,
- jeden 2-lůžkový pokoj bez televize,
- jeden 3-lůžkový pokoj,
- čtyři 4-lůžkové pokoje.

Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny vždy dvěma samostatnými lůžky, v třílůžkovém najdete tři samostatná lůžka a čtyřlůžkové pokoje disponují manželskou postelí a palandou. Ve všech pokojích (kromě jednoho 2-lůžkového) se nachází televize. Součástí každého pokoje je koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Restaurace se nachází v sousední budově, k ubytování si můžete přiobjednat snídani, případně i polopenzi nebo plnou penzi. Během teplých měsíců je u restaurace otevřená terasa, kde najdete i dětské hřiště. Po domluvě, nabízíme ošetření pleti kartáčkem a žehličkou. Pokud k nám přijíždíte na cyklistiku, odložíme Vám vybavení do uzamykatelné garáže. Rádi Vás přivítáme v Penzionu Kozabar.