V lese - stylový penzion s restaurací

Hledáte místo, kde byste si uprostřed hor, v tichém prostředí hlubokých lesů odpočinuli a strávili pár krásných chvil? Zveme Vás do Našeho Penzionu Lesní Zátiší ***, který se nachází pod Čertovou horou, 3 km od Harrachova, v Krkonošských lesích.

Super poloha dělá náš penzion jedinečný. Můžete se vybrat na procházky lesem a nasbírat si hřiby nebo jiné plody. Poznávat tuto oblast můžete i ze sedla kola nebo jízdou na koni. Probádejte tak Mumlavský vodopád, Skokanské můstky Harrachov i Mamuťák nebo si udělejte výlet na Rozhlednu Harrachov. Spolu s dětmi se více dozvíte o životě včel na Včelí naučné stezce. Nevynechejte ani Muzeum skla případně Bobovú dráhu Harrachov. Milovníci vody si zaplavou v bazénu v Harrachově nebo si dopřejí relax v solné jeskyni. Vysoká pokrývka sněhu přímo předpovídá výborné podmínky pro provádění zimních sportů na svazích středisek Ski areál Harrachov, Ski areál Hilbert, Ski Areál Harrachov - Ryžoviště Šaldoland.

Během každého dne v roce se můžete ubytovat v našem Penzionu Lesní Zátiší ***, který má celkovou kapacitu připravenou pro spánek 24 osob. Díky naší kuchyni a velkým prostorem je skvělý na rodinnou dovolenou, teambuildingy, oslavy, sportovní soustředění, svatby či jiné posezení. K dispozici máme:
• tři 2-lůžkové pokoje se samostatnými lůžky,
• dva 3-lůžkové pokoje se samostatnými lůžky,
• tři 4-lůžkové apartmány s 2-lůžkovou ložnicí s manželskou postelí a 2-lůžkovou ložnicí se samostatnými lůžky.

Hosté ubytovaní v našich pokojích mají komfort zajištěn díky společné koupelně se sprchovým koutem a toaletou. V apartmánu se kromě ložnicové části nachází obývací pokoj s gaučovým sezením a televizorem. Součástí každého apartmánu je také vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

V přízemí si čas ve společnosti nejbližších užijete v à la carte restauraci s terasou a barem. Děti se vyhrají v dětském koutku s hračkami nebo na venkovním hřišti plném atrakcí. V exteriéru ubytování se nachází terasa, zahrada, posezení u ohniště i zázemí na grilování. U nás si v restauraci podíváte televizi, zahrajete se šipky nebo stolní tenis v herně (i s karaoke), popřípadě zapůjčíte kola a lyžařskou výstroj. Sportovní potřeby Vám uschováme po dohodě. Víme Vám zajistit jízdu na koni. Řidičů potěšíme parkováním přímo u penzionu. Těšíme se na Vás!