Ubytování v centru města za skvělou cenu

Vítejte v Penzionu Linda, jedná se o rodinný penzion zasazený do klidné vilové čtvrti v jihočeské Třeboni. Rádi u nás ubytujeme rodinky s dětmi, obchodní cestující a menší skupinky hosty na kratší ale i delší pobyt.

Co všechno Vám nabízí Třeboň? Během pobytu doporučujeme místní lázně, které jsou oblíbené díky léčivým účinkům rašeliny. Skvělý relax si dopřejete ve Wellness centru Lázně Aurora. V horkých dnech doporučujeme osvěžení na Rybníku Svět, který se nachází na okraji města Třeboň a patří k oblíbeným střediskům vhodným k rekreaci a vodní sporty. V jeho okolí jsou také dostupné mnohé turistické a cyklistické stezky. Pokud máte rádi historii, určitě navštivte Třeboňský zámek, Digitální skanzen Ľudmila, Zámek Stráž nad Nežárkou, Hornické muzeum Rudolfov, Blatské muzeum Weisův dům a mnoho dalších atrakcí v okolí. Rybáři si zde přijdou na své na rybnících - Opatovický, Svět a Rožmberk.

Penzion Linda s kapacitou pro 8 hostů, Vás celoročně ubytuje na prvním patře. Ubytovat se můžete v těchto pokojích:
- jedném 2-lůžkovém pokoji se dvěma samostatnými lůžky a terasou,
- jedném 2-lůžkovém pokoji se dvěma samostatnými lůžky,
- jedném 3-lůžkovém pokoji se třemi samostatnými lůžky a přistýlkou ​​na rozkládací posteli.

V každém pokoji se nachází kromě lůžek i televizor s anténou a umyvadlo s teplou vodou. Ubytování má společnou koupelnu s toaletou a jednu samostatnou toaletu. Také všechny pokoje mají k dispozici jednu společnou plně vybavenou kuchyň s jídelním posezením, keramickou varnou deskou, elektrickou troubou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou a mrazákem. V celém objektu je hostům dostupné bezplatné WiFi připojení na internet.

Na zahradě ubytování si hosté posedí na pohodlném sezení, případně si opečou slaninu nebo špekáčky na ohni. Dětičky se určitě potěší hračkám a trampolíně. Na vyžádání Vám rádi zapůjčíme pračku, žehličku i dětskou postýlku za poplatek. Svá kola si odložíte v místnosti na to připravené. Parkování aut je možné na ulici před objektem (v obytné zóně). Těšíme se na Vaši návštěvu v Penzionu Linda!