Penzion na sjezdovce - Krkonoše!

Srdečně Vás zveme do našeho Penzionu Lion, nacházejícím se přímo na sjezdovce, v oblíbené rekreační oblasti Pec pod Sněžkou - Velká Úpa. Malebný Královéhradecký kraj, kterému dominuje Krkonošský národní park, je největším lákadlem pro naše hosty, kteří touží po odpočinku a zážitcích v lůně okouzlující přírody.

Během celého roku Vám poskytujeme útulné ubytování s kapacitou 38 lůžek (včetně přistýlek), přímo ideální pro rodiny s dětmi, turisty, cyklisty, milovníky přírody, sportovních aktivit a samozřejmě komfortu a pohody. Klidný a ničím nerušený spánek si můžete dopřát v následujících pokojích:
- pěti 2-lůžkových pokojích s manželskými lůžky,
- jednom 2-lůžkovém pokoji se samostatnými lůžky,
- dvou 2-lůžkových pokojích s manželským lůžkem a přistýlkou,
- jednom 2-lůžkovém pokoji DELUXE s manželským lůžkem a přistýlkou,
- jednom 4-lůžkovém pokoji se samostatnými lůžky,
- jednom 5-lůžkovém pokoji se samostatnými lůžky,
- jednom 5-lůžkovém apartmánu s 2 ložnicemi, se třemi samostatnými lůžky v první ložnici a manželským lůžkem v druhé ložnici.

Kromě 2-lůžkového pokoje se samostatnými lůžky najdete ve všech ubytovacích jednotkách televizi. Samozřejmostí jsou pěkné koupelny se sprchovým koutem a toaletou (fén na vyžádání), přítomné v každém pokoji i apartmánu. V celém objektu jsme zajistili bezplatné WiFi připojení na internet.

Díky naší restauraci s kvalitní domácí kuchyní máte během celého dne zajištěné chutná jídla, které si můžete dopřát i na terase s posezením. Na čerstvém vzduchu Vám nejen lépe vytráví, ale se Vám také naskytne pohled na krásné okolí. Romantickou atmosféru dotváří i vnější krb s grilem. Zatímco dospělí budou lenošit na slunci, případně hrát billiard, dětičky se vyřádí v dětském koutku s hračkami nebo na hřišti s trampolínou, prolézačkami, houpačkou a skluzavkou. Rádi Vám zapůjčíme i dětskou postýlku. Na vyžádání Vám zpřístupníme konferenční místnost. Lyžaři a cyklisté odloží své sportovní potřeby v úschovně a auta v letním období zaparkujete přímo u penzionu (10 parkovacích míst u objektu v letním období, v zimní období hlídané veřejné parkoviště).

Ideální strategická poloha ubytování Vás vyžene na toulky po bližším i vzdálenějším okolí. Podíváte si Herní krajinu Pecka, Horní a Dolní Úpský vodopád, Lesní hrádek Aichelburg, Rozhlednu Hnědý vrch, Lysečinskou skalní jehlu nebo Celní jeskyni. Kopec zábavy si užijí mladší i starší v Relaxparku Pec pod Sněžkou nebo na bobové dráze. Cyklistům se nabízejí skvělé trasy a chodníky, turistům doporučujeme výstup na Černou horu a Sněžku. Dokonalý relax a rozmazlování Vám poskytnou v Janských lázních. Nejvíce však jistě potěšíme všechny fanoušky zimních sportů, lyžařských středisek je u nás víc než dost - Skiresort Velká Úpa, Lyžařský vlek Pěnkavčí vrch, Skiresort Černá hora - Pec, SKIMU Malá Úpa, Svoboda nad Úpou, Černý Důl, Luisino údolí, Svatý Petr a mnohé jiné.

Věříme, že dovolená strávená v Penzionu Lion se stane jednou z Vašich nejmilejších a odnesete si s sebou spoustu nezapomenutelných zážitků, na které budete ještě dlouho s láskou vzpomínat! Těšíme se na Vaši návštěvu!