v podhůří Orlických hor, se saunou

Nabízíme Vám ubytování v rodinném Penzionu Marie Magdalenka, který se nachází v podhůří Orlických hor v obci Helvíkovice u Žamberka. Finská sauna, venkovní bazén a krásné pokoje i apartmán jsou zárukou toho, že se u nás budete cítit opravdu báječně.

Celoročně můžete přijít a načerpat novou energii v Penzionu Marie Magdalenka. Celková kapacita penzionu je 19 osob včetně přistýlek a možnosti využít u nás dětskou postýlku. Na výběr máme:
- Apartmán pro maximálně 6 osob, který tvoří jedna 3-lůžková ložnice s oddělenými lůžky a obývací místnost se dvěma oddělenými lůžky a přistýlkou ve formě gauče,
- Studio 1 s balkonem pro 6 osob s pěti oddělenými lůžky a jednou přistýlkou
- Studia číslo 2 a číslo 3, každé je dvoulůžkové s oddělenými lůžky,
- Studio 4 pro 3 osoby se třemi oddělenými lůžky.

Každé jedno studio i apartmán má ve svém vybavení televizi se satelitním příjmem i kompletně vybavený kuchyňský kout a vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou (apartmán má vanu a pračku). Součástí každého kuchyňského koutu je rychlovarná konvice, lednice a jídelní sezení. V apartmánu je lednice s mrazákem a elektrický sporák s troubou. Studia jsou vybaveny vařičem (Studio 1 je s el. sporákem s troubou). Na chodbě je k dispozici mikrovlnná trouba pro všechny studia. Studio 1 má mikrovlnnou troubu přímo na pokoji. Samozřejmou součástí je bezplatné WiFi internetové připojení.

Pokud rádi trávíte čas odpočíváním, potěší Vás možnost využívat finskou saunu, případně parní lázeň přímo v objektu. V létě si můžete posedět na terase s venkovním posezením. Používat můžete i gril, kotlík nebo ohniště. Zahrát se u nás dají míčové hry na parkovišti. Po dohodě Vám můžeme připravit snídani, uschovat Vaše kola a zapůjčit žehličku či fén. Parkování vozidel je přímo na parkovišti u penzionu.

A jaké aktivity nabízí okolí? Doporučit Vám můžeme cykloturistiku, cyklistiku, in-line bruslení, vyhlídkové lety na blízkém letišti či jízdu na koni. Výlety si můžete naplánovat na hrady Litice nad Orlicí, Potštejn nebo na zámky Žamberk, Letohrad. Koupání je možné i v aquaparku Žamberk nebo na koupališti v Písečné. Nevynechejte ani stezku v oblacích, bobovou dráhu nebo Králický Sněžník. Během zimního období je lyžování možné v Ski areálu na Dlouhých honech nebo lyžařském areálu Farský kopec.