Penzion s restaurací, barem a bowlingem

Penzion Marina stojí na okraji zámeckého parku ve městě Heřmanův Městec, v okrese Chrudim, v Pardubickém kraji. Město leží asi 12 km od krajského města, v severním podhůří Železných hor.

Samotné město je zajímavé zejména historickými památkami jako barokní zámek, barokní kostel sv. Bartoloměje, synagoga, židovská škola a židovský hřbitov. Projděte se také zámeckým anglickým parkem nebo lesním komplexem Palác. Železné hory Vás zvou na turistické procházky, například k rozhlednám Barborka a Na Kopečku. Z historických památek v okolí můžete navštívit zámky Pardubice a Žleby, Hrad Kunětická hora nebo zříceniny hradů Oheb, Lichnice či Žumberk. Nadšenci historie a architektury by neměli vynechat návštěvu Kutné Hory, kde stojí chrám sv. Barbory ​​(zapsaný v seznamu UNESCO) a mnoho dalších památek. Vykoupat se můžete v létě na koupališti v Chrudimi, na přírodním koupališti Konopáč nebo na Sečské přehradě, kde si také vyzkoušíte vodní sporty. Aquacentrum Pardubice nabízí kromě bazénů také tobogany, divokou řeku a wellness zónu a v letním období i pláž. Pokud se k nám chystáte v zimě, na lyže vyrazíte do lyžařských středisek Ski Hluboká nebo Ski areálu Svatá Anna.

Během celého roku nabízíme ubytování pro téměř 100 hostů ve 30 pokojích. Některé pokoje mají bezbariérový přístup. K dispozici jsou Vám tyto pokoje:
- deset 1-lůžkových pokojů,
- dva 2-lůžkové pokoje s manželskou postelí,
- osm 2-lůžkových pokojů se dvěma samostatnými lůžky,
- pět 3-lůžkových pokojů se třemi samostatnými lůžky,
- čtyři 4-lůžkové pokoje se čtyřmi samostatnými lůžky,
- jeden 5-lůžkový pokoj s pěti samostatnými lůžky.

V pokojích kromě lůžek a úložných prostorů naleznete také televizi a pohovku, kterou lze využít jako přistýlku pro jednu osobu. Všechny pokoje disponují kuchyňským koutem, kde Vám poslouží elektrický vařič, chladnička s mrazákem, rychlovarná konvice i mikrovlnná trouba, ve většině pokojů najdete také jídelní stůl. Samozřejmou součástí každého pokoje je koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V celém objektu je pro Vás zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Hostům je k dispozici společenská místnost s televizí, gaučem a jídelním sezením. K penzionu patří i prostorná restaurace, k pobytu si můžete objednat celodenní stravování. K restauraci náleží také bar a salonek. V restauraci pořádáme oslavy i svatby. V případě organizace větší akce či školení, disponujeme také zasedačkou a konferenční místností s celkovou kapacitou až pro 200 osob, nechybí zde ani vybavení pro školení.

Volný čas můžete strávit hraním bowlingu a kulečníku či střelbou na elektronické střelnici. V exteriéru si užijete čerstvý vzduch na terase. Pro cyklisty je k dispozici prostor pro odkládání kol. Objekt disponuje 30 krytými parkovacími místy, kromě toho můžete využít dalších více než 100 parkovacích míst na pozemku. Rádi Vás přivítáme v Penzionu Marina!


Preferujeme: Rodiny s dětmi, Pouze dospělé (bez dětí), Jen manželské páry, Starší než 25 let, Starší než 35 let