Romantický výhled, na hlavní sjezdovce.

Srdečně Vás vítáme v našem Penzionu Melkus, který se nachází v nádherné chráněné oblasti Krkonošského národního parku, v Peci pod Sněžkou. Poloha penzionu Vám umožňuje perfektní odpočinek strávený v lese. V zimě si obujte své lyže před penzionem a skočte rovnou na hlavní sjezdovku Javor!

Penzion nabízí příjemné celoroční ubytování s celkovou kapacitou 47 lůžek v těchto pokojích:
- 2-lůžkovém pokoji s manželskou postelí,
- 3-lůžkovém pokoji s manželskou a samostatnou postelí,
- dvou 4-lůžkových pokojích s manželskou postelí a dvěma samostatnými postelemi,
- 4-lůžkovém rodinném apartmánu se dvěma ložnicemi a balkonem,
- 5-lůžkovém rodinném apartmánu se dvěma ložnicemi a balkonem,
- 7-lůžkovém apartmánu pro skupiny se dvěma ložnicemi,
- 8-lůžkovém apartmánu pro skupiny se dvěma ložnicemi,
- 10-lůžkovém apartmánu pro skupiny se dvěma ložnicemi.

K dispozici máme Standardní pokoje v přízemí, které mají vstupní chodbu, ložnici s příslušným počtem lůžek a koupelnu se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. Rodinné apartmány jsou umístěny v prvním patře. Tvoří je dvě ložnice (v každé televize), společenská místnost, kuchyňka s jídelním koutem a koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. Apartmány pro větší skupiny skupiny v druhém patře jsou obdobné jako rodinné apartmány s tím, že jsou mnohem větší.

Rádi Vám poskytneme služby praní, sušení, či žehlení prádla. Pro uskladnění Vašich kol a jiných sportovních potřeb na Vás čeká naše lyžárna s možností sušení lyžáků. Všichni hosté mají možnost využít privátní prostory restaurace a terasy - zimní zahrady s úžasným výhledem na údolí města a na okolní hory. Právě zde si vychutnáte snídaně a večeře. V pozdějších hodinách si můžete užít atmosféru baru, zda naší malé herny se stolním fotbalem a šipkami. Vaše ratolesti se mohou vyhrát v dětském koutku s hračkami v místnosti pro ně určené. V případě, že se chcete příjemně vyhřát po dlouhém lyžování, využijte naši saunu! V celém objektu je dostupné WiFi připojení na internet.

Vaše auta si bezpečně zaparkujete u penzionu. V zimním období doporučujeme použít sněhové řetězy. U penzionu se Vaše děti vyhrají na dětském hřišti, pískovišti, či trampolíně. V dobrém počasí využijete i skvělé venkovní posezení s grilem a ohništěm, kde si můžete společně vychutnat nádherné večery v prostředí lesa.

V letních měsících se vydejte na turistiku na trase Velká Úpa - výsluní nebo na túru údolím Zeleného potoka. Pokud patříte mezi milovníky zimních sportů, jste na ideálním místě. Především rodinky s dětmi potěší blízký Relaxpark Pec pod Sněžkou. V okolí najdete Skiport Velká Úpa, sjezdovky Portášky, Hofer, Modřín nebo středisko Černá Hora.

Věříme, že chvíle strávené v Penzionu Melkus se Vám budou líbit a prožijete spolu s námi ty nejkrásnější zážitky. Těšíme se na Vaši návštěvu!