Klienti se u nás cítí "jako doma"

Penzion Mušlov **** - to je rodinný penzion, který leží v klidné lokalitě Mikulova, přímo u vinohradu. Pohodová domácká atmosféra, kvalitní gastronomie a degustace vín - to je hlavní důvod, proč se k nám klienti neustále vracejí. Zároveň Vám můžeme nabídnout místo na Vaši oslavu, teambuilding, školení nebo jinou akci.

Celoročně se můžete ubytovat v 11 pokojích Penzionu Mušlov ****, jehož kapacita je 30 osob. Ubytování nabízíme v těchto pokojích:
- šesti 2-lůžkových s manželskou postelí (z toho jeden bezbariérový v přízemí),
- dvou 3-lůžkových pokojích s manželskou postelí a jedním lůžkem,
- tří 4-lůžkových pokojích s manželskou postelí a dvěma lůžky.

V každém pokoji máte k dispozici kromě lůžek i pracovní stolek a vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Do kteréhokoliv pokoje lze umístit dětská postýlka i jídelní židle. Samozřejmostí během pobytu je bezplatné WiFi připojení na internet.

V přízemí si gastronomický zážitek můžete dopřát v restauraci s terasou, kde podáváme polopenze (obědy po dohodě). Osvěžit se dá i v baru s posezením. Pro školení a semináře je určen salonek - kongresový sál pro 30 osob s možností zapůjčení techniky. Děti se mohou zabavit v dětském koutku, případně ven na hřišti, kde je houpačka, skluzavka, trampolína a pískoviště. V exteriéru je našim hostům připraven altán s posezením a ohniště. Po dohodě Vám můžeme uschovat kola, uspořádat degustaci vín (min. 10 osob) nebo zapůjčit kola a fotbalový míč. Parkování aut je přímo při ubytování. Staňte se i Vy našimi přáteli. Těšíme se na Vás!

Nabídka okolních atrakcí: Po upravených trasách pro cyklisty i pěší turisty se můžete dostat do Pavlovských vrchů. Naše ubytování je vyhledávané díky blízké dostupnosti památek Lednicko-valtického areálu - Zámek Mikulov, Zámek Lednice, Zámek Valtice, Janův Hrad, Minaret a další. Během celého roku se můžete zabavit Aqualandu Moravia. V letním období doporučujeme spíše koupání na koupališti Riviéra nebo u vodní nádrže Nové mlýny. Chladnější večery se potěšíte degustaci vín spojenou s procházkou po vinicích.