Rodinný penzion - útulné ubytování

Přijďte se ubytovat do našeho rodinného Penzionu Na Kopečku, který se nachází v klidném prostředí lázeňské obce Lázně Libverda. V blízkosti je nástupní místo singeltracku pod horou Smrk.

Krajem vede mnoho cyklostezek a turistických tras. Krásy přírody si užijete výletem po CHKO Jizerské hory. Přímo v obci je několik zařízení nabízejících wellness služby s různými procedurami. Doporučujeme navštívit i Liberec s aquaparkem v Centru Babylon, ZOO a botanickou zahradu v Liberci či hrad a zámek Frýdlant. Zimní období je ideální na běžkování i lyžování v Ski areálu Tanvaldský Špičák či Ski areálu Bedřichov.

Celoročně Vás s radostí ubytujeme v našem Penzionu Na Kopečku. Kapacita penzionu je 10 až maximálně 12 osob. Výběr ubytovacích jednotek:
- jeden 2-lůžkový pokoj se dvěma pevnými lůžky, televizí se satelitním příjmem a koupelnou s vanou a toaletou (přes chodbu),
- jeden 3-lůžkový pokoj se třemi pevnými lůžky a možností dvou přistýlek na gauči. Součástí je také televizor se satelitním příjmem a koupelna se sprchovým koutem a toaletou,
- jeden 3-lůžkový apartmán se třemi pevnými lůžky a možností dvou přistýlek na gauči. Apartmán se skládá z obývací části s gaučem a televizí se satelitním příjmem, a kompletně vybavené kuchyně (s el. sporákem s troubou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou s mrazákem, kávovarem a jídelním posezením). Apartmán má také vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou.

Všichni hosté mohou používat společnou kuchyňku na chodbě (s dvouvařičem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou s mrazákem a jídelním posezením). Všude je výborné WiFi připojení na internet. Na upravené zahradě je terasa s posezením, grilem, ohništěm a kotlíkem. Do 100 m se nachází dětské hřiště. Víme Vám odložit kola v garáži, vyprat prádlo a zapůjčit žehličku a dětskou postýlku. Parkování aut je před objektem. Těšíme se na Vás!