Komfortný penzion v Žďárských vrších

Penzion na Křižánkách se nachází v obci Křižánky, přesněji v části Moravské Křižánky. Obec leží v okrese Žďár nad Sázavou, v kraji Vysočina. Tato lokalita v Žďárských vrších Vám nabídne krásnou přírodu i aktivity během celého roku.

Tento kraj přeje zejména turistům a cyklistům, kteří se rádi vydávají obdivovat například skalní útvary (Devět skal, Zkamenělý zámek, Milovský Perničky, Čtyři palice a další). V obci si zahrajete tenis nebo stolní tenis na obecním hřišti, ve městě Svratka se sportovně vyžijete i v krytém bazénu nebo na golfovém hřišti. K zajímavým cílem v okolí patří i rokokový lovecký zámeček Karlštejn a ve městě Žďár nad Sázavou najdete kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře. Doporučujeme i výlet do skanzenu lidové architektury Veselý Kopec. Během teplých měsíců si vychutnáte osvěžení na koupalištích Borová či Skuteč nebo využijete možnost přírodního koupání (vodní nádrž Strž, rybník Velké Dářko, vodní nádrž Pilská). Pokud se k nám chystáte na zimní dovolenou, oceníte nedaleké lyžařské střediska Svratka a Hlinsko.

Celoročně nabízíme ubytování v penzionu s celkovou kapacitou pro 42 osob. K dispozici jsou Vám tyto pokoje:
- pět 2-lůžkových pokojů (s manželskou postelí),
- jeden bezbariérový 2-lůžkový pokoj (s manželskou postelí),
- jeden 2-lůžkový pokoj (s manželskou postelí) s kuchyňským koutem,
- jeden 3-lůžkový pokoj (s manželskou postelí a samostatným lůžkem) s kuchyňským koutem,
- dva 4-lůžkové pokoje (s manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky),
- tři 4-lůžkové pokoje (s manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky) s kuchyňským koutem.

Všechny pokoje disponují příslušným počtem lůžek, úložnými prostory, stolem, který je možné využít jako pracovní, televizí s kabelovým příjmem a chladničkou. V pokojích s kuchyňským koutem Vám poslouží i mikrovlnka. Ve všech 4-lůžkových pokojích najdete také přistýlku (rozkládací křeslo). Ke každému pokoji náleží koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Pro Vaše ratolesti Vám připravíme dětskou postýlku. V celém objektu je zajištěno WiFi připojení na internet.

Součástí penzionu je recepce otevřená během dne. Od sezóny 2019 je pre Váš relax v penzionu k dispozici sauna. V budově najdete dvě společenské místnosti, menší (pro 35 osob) s krbem a sezením a větší (pro 70 osob) s jídelními stoly, barem s výčepním zařízením a vstupem na venkovní terasu. Obě místnosti jsou vhodné na organizaci oslav nebo firemních akcí. Snídaně formou švédských stolů je zahrnuta v ceně pobytu, přiobjednat si můžete polopenzi nebo plnou penzi, případně si během dne zakoupit občerstvení.

Na rozlehlém pozemku u penzionu si užijete posezení nebo grilovačku. Děti se zahrají na pískovišti nebo vyskáčou na trampolíně. K dispozici je i rozlehlý travnatý prostor, kde si zahrajete například badminton. V technické místnosti si odložíte kola a další sportovní vybavení. Parkovací místa pro 7 aut najdete přímo u objektu.

Dopřejte si dovolenou v srdci České republiky, těšíme se na Vás v Penzionu na Křižánkách.