Penzión v horskom prostredí

Penzion Na Myslivně se nachází v obci Lipová-lázně, přesněji v části Horní Lipová. Tato obec v okrese Jeseník se nachází na pomezí pohoří Jeseníky, Králický Sněžník a Rychlebské hory.

Během celého roku Vás rádi přivítáme v penzionu s kapacitou pro 31 hostů. Můžete se ubytovat v jednotlivých pokojích nebo si pronajmout celý objekt pro jednu velkou skupinu. K dispozici jsou Vám tyto pokoje:
- jeden 3-lůžkový pokoj se třemi samostatnými lůžky, se sociálním zařízením,
- tři 5-lůžkové pokoje s manželskou postelí a třemi samostatnými lůžky, se sociálním zařízením,
- jeden podkrovní 13-lůžkový pokoj se dvěma manželskými postelemi a devíti samostatnými lůžky, sociální zařízení v přízemí.

Třílůžkový a pětilůžkové pokoje disponují vlastními koupelnami se sprchovým koutem a toaletou. Hosté ubytovaní v podkrovním pokoji využívají koupelny se sprchovými kouty a toalety v přízemí (rozděleny na pánské a dámské).

Během pobytu můžete využívat společenskou místnost s televizí a gaučovým i jídelním posezením. Při společenské místnosti se nachází kuchyň, kde Vám poslouží dva plynové sporáky, dvě lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba a dvě rychlovarné konvice.

V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. U penzionu najdete venkovní posezení, ohniště a k dispozici je i gril. Pro děti máme připraveno pískoviště a houpačky. Venku si zahrajete badminton nebo petangue, v stodole je umístěn stůl na stolní tenis. Samozřejmostí je vyhrazen prostor pro odkládání kol a lyží přímo v penzionu. Parkování pro 8 aut je zajištěno na oploceném pozemku u budovy.

Túru si můžete naplánovat k oblíbeným turistickým cílům jako jsou rozhledna Zlatý Chlum, Čertovy kameny či Křížový vrch, pokud se vydáte na Smrk, po cestě se osvěžíte v unikátním lesním baru. V blízkosti se nacházejí také jeskyně Na Pomezí a Na Špičáku. Z historických památek v okolí zmíníme zámek Kolštejn a Janský vrch, vodní tvrz Jeseník nebo zříceniny Kaltenštejn a Pleče. Pro rodiny s dětmi bude příjemným vyplněním volného času Faunapark Lipová nebo Sportovně-zábavní centrum Bělá v pohybu. V létě si užijete plavání na koupalištích Jeseník a Velká Kraš či v zatopených lomech (Žulová, Vycpálek a Rampa). Milovníky zimních sportů potěší pestrá nabídka lyžařských středisek v blízkém okolí (Miroslav, Lázeňský vrch, Ramzová, Petříkov, Kaste, JONAS PARK Ostružná, Paprsek, Filipovice.