Nově zrekonstruovaný penzion se saunou!

Nabízíme Vám pohodlné ubytování v nově otevřeném Penzionu Na Návsi Hůrky, který je situován v klidné oblasti Hůrky. Hůrky jsou částí města Nová Bystřice, okres Jindřichův Hradec v nádherné lokalitě Česká Kanada.

Okolí penzionu vyniká svou přírodní krásou a nespoutanou krajinou s množstvím rybníků a kulturních zajímavostí. Výborné podmínky pro dovolenou zde najdou turisté, houbaři, cyklisté, celkově milovníci přírody i záhad. Výlet si můžete udělat k hradu Landštejn, do Zooparku Na Hrádečku, do města Jindřichův Hradec s pěkným hradem a zámkem případně doporučujeme jízdu na koni v jízdárně U Velkého jezdce. Zajímavostí jsou bunkry v městečku Slavonice, kam se dostanete i na kolech nebo výstup na vrch Vysoký Kámen. V zimě si naplno užijete běžkování v celém okolí.

Náš penzion disponuje kapacitou 24 lůžek. Jeho prostory jsou pro Vás otevřeny během celého roku. Vhodný je pro individuální pobyty i pro skupiny.

Vybrat si můžete z těchto sedmi pokojů a jednoho apartmánu:
- tří 2-lůžkových pokojů, z toho dvě s manželskou postelí,
- tří 3-lůžkových pokojů, z toho dvě s manželskou postelí a jedním samostatným lůžkem,
- jednoho 4-lůžkového pokoje s manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky,
- jednoho 5-lůžkového apartmánu s jednou ložnicí s manželskou postelí, dvěma samostatnými lůžky a jedním lůžkem v obývací místnosti.

Všechny pokoje a apartmán jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou, koupelna v apartmánu i s pračkou. V apartmánu se navíc nachází obývací místnost s krbem, televizorem, společenskými hrami, jídelním posezením a kompletně vybavenou kuchyní (keramická varná deska, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba a chladnička). Na vyžádání přichystáme dětskou postýlku a dětskou vysokou židli. V každém pokoji a apartmá je zajištěn bezplatný přístup na kabelové a WiFi připojení na internet.

Snídaně Vám velmi rádi připravíme v salonku, kde můžete trávit společný volný čas. K dispozici je také restaurace s terasou a velká kongresová místnost vhodná na firemní akce. Na Vaše maximální uvolnění a relax během pobytu Vám poslouží sauna (za poplatek). V exteriéru ubytování se nachází další terasa s posezením pro ubytované hosty, ohniště, venkovní krb, možnost hry badmintonu, volejbalu a fotbalu. Dětičky se potěší pískovišti s hračkami. Vaše kola nebo lyže si odložíte v garáži a auta zaparkujete v areálu penzionu.

Prožijte atmosféru České Kanady v Penzionu na Návsi Hůrky i Vy. Už teď se těšíme na setkání s Vámi!