Ideální místo pro klidnou dovolenou!

Na okraji vesničky Omlenice - Horšov, přibližně 3 kilometry jihozápadně od města Kaplice, v jižních Čechách, je situován náš rodinný Penzion na samotě.

Okolí penzionu Vám poskytuje ideální prostor na Vaši rodinnou dovolenou v překrásné přírodě jižních Čech. Pěkný je výlet k zřícenině Hradu Pořešin nebo na Kleť, který je největším vrcholem Chráněné krajinné oblasti Blanský les. Kromě pěší túry si můžete dopřát i jízdu lanovkou nebo na kole. Určitě doporučujeme návštěvu města Český Krumlov s historickým náměstím, kouzelným zámkem i zajímavými muzei.

Penzion Vám nabízí ubytování během celého roku s celkovou kapacitou ubytování až pro 20 hostů. Ubytujeme Vás v těchto pokojích a apartmánech:

- jedném 2-lůžkovém pokoji,
- jedném 3-lůžkovém pokoji,
- jedném 4-lůžkovém pokoji,
- jednom 5-lůžkovém apartmánu B se dvěma ložnicemi, jedna s dvěma, druhá se třemi lůžky,
- jednom 6-lůžkovém apartmánu A se dvěma ložnicemi, jedna s dvěma, druhá se čtyřmi lůžky.

Pokoje jsou vybaveny mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou a posezením. Součástí každé z nich je vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Součástí apartmánů je pokaždé vlastní kompletně vybavená kuchyně. Ve všech pokojích a apartmánech Vám umíme spojit samostatná lůžka do dvojlůžka. V ubytování je k dispozici bezplatné WiFi připojení na internet.

Pokud si budete přát, na objednávku a za poplatek Vám rádi zajistíme snídaně, masáže, poskytneme saunu a služby místního Salonu Iris. Součástí ubytování je venkovní bazén, který oceníte zejména během horkých letních dnů. V exteriéru si můžete posedět pod altánem u bazénu nebo si zahrát stolní tenis, grilovat na grilu, zahradního krbu případně si opékat na ohništi. Vaše děti se zajisté rádi vyhrají na dětském hřišti.

Na úschovu kol a lyží je k dispozici na to připravený, uzamykatelný prostor, auta zaparkujete přímo u objektu. Máte zájem o ubytování v Penzionu na samotě? Tak tedy neváhejte a kontaktujte nás. Těšíme se na setkání s Vámi!