Luxusní penzion a restaurace v centru

Luxusní Penzion a restaurace Na Sklepích se nachází v okresním městě Chrudim vedle městského parku. Je situován v regionu Pardubicko ve Východních Čechách. Královské město nabízí široké možnosti kulturního vyžití, romantických procházek či sportovních aktivit.

V letním období vyrazíte za vodními aktivitami na koupaliště v Chrudimi či Cihelni nebo do Aquacentra Pardubice. Lákadlem je i vodní nádrž Křižanovice a Sečská přehrada. Chrudimské lesy poskytují široké možnosti odpočinku a relaxu na aktivní dovolenou. Za zmínku stojí zejména lanový park, venkovní tělocvična, lezecká stěna, bezbariérová trasa pro vozíčkáře a Rozhledna Bára. Milovníci horské cykloturistiky si také přijdou na své. V Rekreačních lesích na Podhůří se dokonce nacházejí trasy pro hipoturistiku, které začínají u Hřebčína ve Slatiňanech a procházejí lesem po vyznačených trasách pod značkou podkovy. V zimním období lesy Železných hor poskytnou mnoho příležitostí na běžkování.

Penzion a restauraci Na Sklepích jsme pro Vás kompletně zrekonstruovali v moderním a elegantním stylu. Je určen ke krátkodobému ubytování během služebních cest, romantických víkendových výletů do okolí nebo na aktivní rodinnou dovolenou. Svým hostům nabízí maximální kapacitu 18 osob v příjemném a luxusním prostředí. Vyberete si z následujících možností:

- tři 2-lůžkové pokoje s manželskou postelí,
- jedno Rodinné apartmá se dvěma ložnicemi, jedna s manželskou postelí, druhá se dvěma samostatnými lůžky a dvěma přistýlkami na rozkládacím gauči,
- jedno Apartmá delux se dvěma ložnicemi, jedna s manželskou postelí, druhá s manželskou postelí a dvěma přistýlkami na rozkládacím gauči.

Každý z pokojů je vybaven televizorem se satelitním příjmem, rychlovarnou konvicí, klimatizací, pracovním stolem a posezením. 2-lůžkové pokoje a apartmány mají samostatné koupelny se sprchovým koutem, toaletou, fénem a ručníkami. Jeden 2-lůžkový pokoj má místo sprchového koutu vanu a ostatní vybavení stejné.

Součástí Penzionu a restaurace Na Sklepích je i společenská místnost na patře s televizí se satelitním příjmem a posezením, zasedací místností pro 30 osob, která bude hostem zpřístupněna od září a restaurace s venkovní terasou s kapacitou pro 100 osob.

V prostore naši restaurace Vám rádi připravíme svatební hostinu, oslavu narozenin, promocí či jiného životního jubilea. Dopřejte si u nás výbornou kuchyni v nabídce A lá carte nebo podle poledního menu. Na terase si vychutnejte kávu s domácími dezerty, které pro Vás speciálně pečeme. Naši kuchaři vaří zásadně ze sezónních, čerstvých a kvalitních potravin. Zároveň Vám zde budou servírované snídaně, které jsou v ceně pobytu. V restauraci je situován také dětský koutek s hračkami a nad ní máte k dispozici kulečník.

Bezplatné WiFi připojení na internet a klimatizace jsou zajištěny v celém objektu. V exteriéru mají hosté k dispozici dětské hřiště se skluzavkou, houpačkou, pískovištěm a prolézačkou. Zároveň bez poplatku poskytujeme i třicet parkovacích míst.

Přijeďte strávit svou dovolenou v tzv. českých "Aténách" přímo v našem Penzionu a restauraci Na Sklepích. Už nyní se na Vás těšíme!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých lidí, Kuřáky