Rodinný penzion v pokojném prostředí

Rodinný Penzion Na Zahrádce je situován v klidném prostředí, v Praze 5. Blízko se nacházejí obchody, zastávka a daleko to nebudete mít ani do centra města.

V Praze máte možnost poznat množství krásných míst. Samozřejmostí je návštěva Pražského hradu, procházka po Karlově mostě a náměstím Starého města. S dětmi se můžete vybrat do Pražské zoologické zahrady nebo i do aquaparku Aquapalace Praha. Pokud patříte mezi milovníky zimních sportů, blízko to máte k lyžařským areálům Chotouň a Mnichovice u Prahy.

Penzion je v celoročním provozu a nabízí Vám kapacitu pro 11 osob. K dispozici jsou Vám tři 2-lůžkové pokoje s přistýlkou a dvě 1-lůžkové pokoje.

Všechny pokoje jsou vybaveny televizorem a bezplatným WiFi připojením na internet. Každý pokoj disponuje vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. V případě zájmu Vám připravíme i dětskou postýlku.

Velmi rádi Vám v naší restauraci připravíme snídaně a večeře, které si můžete vychutnat i v romantické zahrádce na terase s posezením. S čímkoliv Vám rádi pomůžeme na recepci. Vaše auta si zaparkujete přímo u penzionu. Těšíme se na setkání s Vámi v Penzionu Na Zahrádce.