Ideální ubytování pro rodiny s dětmi

Útulný a moderně zařízený Penzion nad stájí se nachází v klidném a podhorském prostředí Hrubého Jeseníku v obci Jakartovice, v okrese Opava. Obec je situována mezi přehradami Kružberk a Slezská Harta.

Okolí obce Jakartovice je známo množstvím břidlicových lomů, které jsou většinou zatopené průzračnou čistou vodou a tak se staly rájem pro vyznavače potápění. Stejně si tu na své přijdou i nadšenci turistiky ať už pěší nebo na kolech. Za poznáním okolí, přírody a historie se můžete vydat do Arboreta Nový Dvůr, ke zřícenině hradu Vikštejn, do Muzea břidlice, do Zámku Hradec nad Moravicí či k Venušiny sopce. Osvěžení v letních dnech si dopřejete na koupališti Nová Pláň nebo na vodní nádrži Slezská Harta, kde si na své přijdou i milovníci rybolovu a vodních sportů. Příznivci lyžování a snowboardingu se zas potěší upravenému svahu lyžařského střediska Ski areál Horní Guntramovice.

V našem Penzionu nad stájí se můžete ubytovat během celého roku. Penzion disponuje celkovou kapacitou (včetně ubytovny) pro 68 osob. U nás máte na výběr z těchto ubytovacích jednotek:
- jednoho 2-lůžkového pokoje s manželskou postelí,
- dvou 2-lůžkových pokojů se samostatnými lůžky,
- čtyř 2-lůžkových bezbariérových pokojů s manželskou postelí,
- čtyř 3-lůžkových pokojů se samostatnými lůžky,
- dvou 4-lůžkových pokojů s manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky,
- dvou 5-lůžkových apartmánů se dvěma ložnicemi, v jedné ložnici se třemi samostatnými lůžky a druhé ložnici s manželskou postelí,
- dvou 12-lůžkových pokojů s dvanácti samostatnými lůžky.

Součástí všech pokojů je kromě lůžek televizor se satelitním připojením, vlastní koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem, ručníky a toaletou.

Apartmány navíc disponují i ​​vlastním plně vybaveným kuchyňským koutem s jídelním posezením, elektrickou troubou, elektrickým sporákem, rychlovarnou konvicí a chladničkou. Rovněž se zde nachází i obývací místnost s televizí se satelitním připojením, pohovkou a rádiem. Hosté během pobytu mohou využívat bezplatné WiFi připojení na internet.

Součástí penzionu je také restaurace, kde si hosté mohou objednat snídaně, polopenzi nebo plnou penzi. Také zde mají k dispozici terasu k restauraci, kde si mohou něco dobrého ugrilovat, salonek pro 40 hostů s možností využití techniky. V rámci areálu se nachází i budova s posezením, kde se pořádají tradiční vesnické zabíjačky. V areálu je také dostupný venkovní vyhřívaný bazén, posilovna vířivka, sauna (za poplatek). Dlouhé chvíle si hosté zkrátí hrou šipky, basketbal, případně si mohou zapůjčit kola (za poplatek). Pro nejmenší tu čeká dětské hřiště s pískovištěm, hračkami, skluzavkou a houpačkou. V případě potřeby Vám zapůjčíme dětskou postýlku, židličku na krmení, žehličku a zajistíme vyprání Vašeho prádla (na požádání a po dohodě). Zároveň mají hosté u nás možnost vyzkoušet si jízdu na koni (za poplatek). Své auta si zaparkují přímo u objektu. Přijďte k nám na skvělou rodinnou nebo aktivní dovolenou a věříme, že Vám bude u nás líbit. Těšíme se na Vás!