Penzion na pěší zóně

Penzion Nela najdete na pěší zóně v centru města Čáslav, v okrese Kutná Hora, ve Středočeském kraji. Čáslav je od okresního města vzdálena jen 10 km, daleko to není ani do Kolína či Pardubic a na výlet můžete zajít i do Železných hor, na které navazuje CHKO Žďárské vrchy.

Historické centrum města je městskou památkovou zónou. K zajímavostem města patří románský kostelík sv. Michala z 12. století, kostelík v současnosti náleží ke chrámu sv. Petra a Pavla. Prohlédněte si i gotické opevnění s Otakarovou věží. Nedaleké město Kutná Hora se pyšní zápisem v seznamu UNESCO. Historicky významný je také zámek Žleby, hrad a zámek Kolín, hrad Vlašský Dvůr nebo zřícenina hradu Lichnice. Pokud se rádi koupete, doporučujeme Vám Krutnohorskou plovárnu a Vodní svět Kolín. Pokud jste naopak fanouškem zimních sportů, zajděte do Lyžařského střediska Kadlečák nebo ski areálu Svatá Anna.

Během celého roku nabízíme ubytování v penzionu s celkovou kapacitou pro 12 hostů. Ubytování je vhodné pro turisty či obchodní cestující.

Ubytovat se můžete v šesti dvoulůžkových pokojích, ve třech najdete manželské postele, ve třech samostatná lůžka. Všechny pokoje jsou vybaveny lednicí, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí a také televizí. Ke každému pokoji náleží vlastní koupelna se sprchovým koutem, toaletou a fénem. V celém objektu je pro Vás zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Recepci penzionu najdete v herně v přízemí budovy. Pro kuřáky je k dispozici menší terasa. Cyklisté si mohou kola bezpečně odložit v chodbě penzionu. Parkování je možné na blízkém veřejném parkovišti (v určitých časech může být za poplatek). Rádi Vás přivítáme v Penzionu Nela.