Klidné, srdečné a vstřícné prožití volna

Penzion Němčický dvůr se nachází v klidné části u lesa, ve vesničce Střelice, v okrese Znojmo. Náš rodinný penzion je ideální na podniknutí několika cyklistických túr okolím i rybolov na našich dvou rybnících.

Klidně se vyberte do muzea nebo na výstavy. Nevynechejte Zříceninu hradu Cornštejn i Starý zámek v Jevišovicích. Adrenalinoví nadšenci ocení lanový park a takzvanou Kienovu houpačku. Koupání i rybolov je možný přímo u nás i ve Vodní nádrži Jevišovice (s možností plavání). V zimě doporučujeme bruslení na ledě.

Celoročně se můžete ubytovat v našem Penzionu Němčický dvůr, který disponuje celkovou maximální kapacitou pro 49 osob. Na výběr máte:
- dva 2-lůžkové apartmány, každý s manželskou postelí;
- tři 3-lůžkové apartmány, každý s manželskou postelí a samostatným lůžkem;
- šest 4-lůžkových apartmánů, v každém s manželskou postelí a dvěma jednolůžkovými postelemi. Možnost využití dvou přistýlek na gauči v obývací místnosti.

Všechny apartmány jsou řešeny téměř totožně. Ve výbavě každého je kromě ložnicové části i obývací místnost s gaučovým sezením. Ve větších apartmánech slouží pro přespání maximálně dvou osob. Tři 3-lůžkové apartmány využijí společnou kuchyňku na chodbě. V ostatních nechybí kuchyňský koutek s ledničkou s mrazákem. V každém apartmánu je k využití vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Samozřejmostí je i bezplatné WiFi připojení na internet.

Pokud dostanete hlad, s radostí Vás přivítáme v naší hospodě. V ní Vám umíme zajistit celodenní stravování i uchování kol a lyží. Slunečné dny si užijete na terase k hospodě. Rybáře potěší možnost lovu ryb na našich dvou rybnících. Máme také domácí zvířata. K dispozici je i dětská vysoká židle, gril, kotlík i ohniště. Parkování aut jsme zajistili přímo u penzionu. Těšíme se na Vás!