Penzion na samotě, moderní apartmány

Penzion Nivy Alice a Petra Jandových se nachází na samotě, zhruba 700 m od obce Jestřabí - Štítná nad Vláří. U nás si nejen odpočinete a načerpáte novou sílu, u nás můžete náhodně setkat i zpěváka, skladatele a kytaristu Petra Jandu.

CHKO Bílé Karpaty jsou ideální na výlety na kole i pěšky po přírodních stezkách. V létě si kromě sběru hub dopřejte i koupání v našem jezírku. K oblíbeným cílům turistů patří Luhačovice (19 km), Trenčín (30 km), Čertovy skály, Podhradský skály, Vlárský průsmyk, Brumovský hrad, Židovský hřbitov a Slavičín. V létě můžete chytat bronz na březích Luhačovické přehrady nebo koupaliště Brumov-Bylnice. V Lipině si zas zajezdíte na koni. V zimě je možné lyžování ve vzdálenějším Lyžařským areálu Újezd.

Celoročně Vás ubytujeme v našem Penzionu Nivy Alice a Petra Jandových, jehož kapacita je připravena pro maximálně 24 osob. Ubytovat se u nás můžete v apartmánech, které jsou dispozičně řešeny podobně:

- Apartmán 1 pro 6 osob a Apartmán 2 pro 5 osob - mezonetové, s vlastní terasou. V přízemí je obývací pokoj s přistýlkami a kuchyňským koutem. V podkroví jsou dvě ložnice. V první ložnici je vždy manželská postel, druhou tvoří při Apartmánu 1 dvě oddělená lůžka a při Apartmánu 2 jedno lůžko a rozkládací gauč pro jednu osobu.
- Apartmán 3 pro 5 osob - manželská postel a dvě přistýlky v ložnici + přistýlka na gauči v obývacím pokoji,
- Apartmán 4 pro 6 osob - manželská postel v jedné ložnici, dvě oddělená lůžka v druhé ložnici + přistýlka na gauči v obývacím pokoji,
- Apartmán domeček pro 2 osoby s manželskou postelí v ložnici.

Apartmány jsou pokaždé vybaveny televizí v obývací části a gaučovým sezením. Součástí každého apartmánu je také koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V kuch. koutech je el. sporák s troubou, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice a myčka nádobí (kromě Apartmánu 3). Apartmány 1, 2 disponují krbovými kamny a Apartmán v domečku krbem. Všude je WiFi připojení na internet.

V exteriéru jsme pro Vás připravili terasu s posezením, grilem a ohništěm. Děti se zabaví na dětském hřišti s pískovištěm, houpačkou, skluzavkou a domečkem. Uvnitř je možné uspořádat oslavu, školení nebo jinou akci ve společenské místnosti s barem. Zde se nachází také krb, televize na satelit, posezení, pohovky, rozkládací pódium i ozvučení místnosti. U nás máme i dětskou postýlku, židličku na krmení, místnost na uschování sportovních potřeb a hřiště pro fotbal a jiné hry. Parkování aut jsme zajistili přímo u objektu. Těšíme se na Vás!