Příjemný rodinný penzion s bazénem

V srdci Českého ráje, v obci Hrubá Skála, leží náš rodinný Penzion Olda, který je výchozím bodem pro pěší i cyklo turistiku, jakož i pobyty rodin s dětmi či párů.

Český ráj patří k vyhledávaným letním místům zejména díky okouzlující přírodě. K oblíbeným místům patří Zámek Hrubá Skála, Sychrov, Hrubý Rohozec i Skalní město. Kromě zábavy s našem bazénu se můžete vybrat i na Koupaliště Turnov, Jičín, Kacanovy, případně do aquaparku Liberec. S dětmi můžete navštívit jízdárnu Hnanice i dětský areál Šťastná země v Radvánovicích. Dobře padne i hra bowlingu nebo tenisu.

Penzion Olda nabízí ubytování pro maximálně 20 osob. Ubytovat se můžete v našich pokojích:
- jednom 2-lůžkovém se samostatnými lůžky,
- tří 2-lůžkových, každý s manželskou postelí,
- čtyř 3-lůžkových s manželskou postelí a pevným lůžkem.

Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. V každém pokoji je také chodbička, která odděluje pokoj od hlavní chodby - pohodlí zaručeno. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Společná, kompletně zařízená kuchyň umožňuje neomezené možnosti vaření. Jídla si můžete vychutnat v jídelně s posezením, které postačuje plnému obsazení penzionu. Příjemný čas se dá trávit i ve společenské místnosti s televizí, stolním fotbálkem, hračkami pro děti, automatem na kávu a barovým pultem s výčepním zařízením.

V areálu našeho penzionu máme skvělé místo na relax ve vodě - venkovní bazén. K dispozici je také altán s posezením, grilem, dětské hřiště, stolní tenis a také louka, která se dá využívat na odpočívání či hry. U nás máme také uzamykatelnou kolárnu. Parkování aut je v uzavřeném dvoře penzionu. Těšíme se na Vás!


Preferujeme: Rodiny s dětmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty