Ubytování pro rodiny, skupiny a školy

Penzion Outline Centrum se nachází v Jiřičné, která patří k obci Petrovice u Sušice, v okrese Klatovy na Šumavě, kde si na své přijde každý, ať už hledáte relax nebo dovolenou plnou zážitků.

Přímo v našem areálu nabízíme řadu aktivit, od klidných až po dobrodružné. Vyzkoušejte si lezení po skále, pro začátečníky i mírně zkušené lezce. Trochu adrenalinu si užijete i v lanovém centru. Naučte se užitečné tipy na kurzu přežití. Zaručenou zábavou je paintball. Zapůjčíme Vám i koloběžky nebo kola a můžete vyrazit na výlety do okolí, z cyklistických tras zmíníme například okruh kolem Petrovic, okolím Kašperských hor nebo okruh Železnorudskem. Stejně Vám umíme zajistit i projížďku na koni. Vodáci ocení možnost zapůjčení kánoe, kajaků nebo raftů, za splavnou řekou vyrazíte do Sušice. V létě se můžete vybrat na koupaliště (Petrovice, Velhartice, Sušice), v zimě se o zábavu postarají lyžařská střediska Hartmanice, Javorná nebo Špičák.

Během celého roku nabízíme ubytování v penzionu s celkovou kapacitou pro 53 osob. Ubytování je vhodné pro rodiny i skupiny, pohodlně se zde ubytují například i školy.

K dispozici jsou vám tyto pokoje:
- pět 2-lůžkových pokojů s manželskou postelí a přistýlkou,
- jeden bezbariérový 2-lůžkový pokoj s manželskou postelí a přistýlkou,
- jeden 2-lůžkový pokoj s manželskou postelí a dvěma přistýlkami,
- jeden bezbariérový 2-lůžkový pokoj s manželskou postelí a třemi přistýlkami,
- jeden 4-lůžkový pokoj s manželskou postelí a palandou,
- dva 4-lůžkové pokoje s manželskou postelí, palandou a přistýlkou,
- dva 6-lůžkové pokoje s manželskou postelí a dvěma palandami.

Všechny pokoje jsou vybaveny příslušným počtem lůžek, přistýlky jsou řešeny formou rozkládacího křesla. Podle potřeby Vám do pokoje připravíme dětskou postýlku. K vybavení patří ve většině pokojů i pracovní stůl se židlí. Součástí každého pokoje je koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

V penzionu se nachází společenská místnost s krbem, televizí a jídelním posezením a další samostatná jídelna až pro 100 osob, kterou je možné využít i jako místnost pro školení nebo konference. Hosté, zejména skupiny, využívají k přípravě vlastních jídel kuchyni s elektrickým sporákem, mikrovlnnou troubou, lednicí s mrazákem, myčkou nádobí, rychlovarnou konvicí i toustovačem. Na požádání pro Vás zajistíme stravování. Při společenské místnosti jsou pro Vaše pohodlí umístěny dvě samostatné toalety.

Na rozlehlém pozemku si posedíte na terase u kiosku nebo u ohniště. V kiosku si v sezóně zakoupíte teplé i studené nápoje. Pokud k nám přijíždíte na kole, je Vám k dispozici vyhrazený prostor pro úschovu kol. Na požádání poskytujeme službu praní.

V areálu jsou Vám k dispozici další ubytovací zařízení, rodinný penzion s kapacitou 32 osob (2 až 4-lůžkové pokoje) a sedm chatek s různou kapacitou s vlastní koupelnou a kuchyní pro větší soukromí. Také můžete u nás stanovat.

Přijďte si k nám užít aktivní a dobrodružnou dovolenou. Rádi Vás přivítáme v Penzionu Outline Centrum.


Preferujeme: Rodiny s dětmi
Neakceptujeme: Kuřáky