Dovolená u vinicích na Jižní Moravě!

S naší vlastní restaurací, venkovním bazénem...
Jsme kousek od Lednice, a nejen proto jsme ideální pro cyklisty...

Srdečně Vás vítáme v našem Penzionu Pálava, který najdete v oblíbené vinařské obci Nové Mlýny na Jižní Moravě, v okrese Břeclav. O nezapomenutelnou dovolenou spojenou nejen s degustací kvalitních vín máte postaráno!

Během celého roku Vám nabízíme více než komfortní ubytování s celkovou kapacitou 54 lůžek v těchto pokojích:
- šesti 2-lůžkových pokojích s manželským lůžkem,
- tří 2-lůžkových pokojích se samostatnými lůžky a přistýlkou,
- sedmi 2-lůžkových pokojích s manželským lůžkem a přistýlkou,
- jednom apartmánu s 2 ložnicemi, v každé s manželským lůžkem,
- dvou rodinných pokojích s 2 ložnicemi, v každé s manželským lůžkem.

Všechny 2-lůžkové pokoje spolu s apartmánem jsou součástí budovy penzionu. Apartmán disponuje v každé ložnici televizí, tu najdete i v obývací místnosti s pohovkou. Kromě lenošení na pohovce můžete ve vedlejší propojené kuchyni (elektrický sporák, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice, mrazák) připravit své vlastní chutné pokrmy. Dech Vám vyrazí luxusní stylová koupelna s velkou vanou, ve které si užijete dokonalý relax a pohodu. Toaleta je samostatná. Ostatní pokoje jsou zařízeny koupelnami se sprchovým koutem a toaletou.

Rodinné pokoje se nacházejí v samostatné budově chalupy a pronajmout se dají buď samostatně, ale i jako celek. V každé ložnici se nachází televize, tu najdete navíc i v sdílené obývací místnosti s pohodlnou pohovkou a jídelním sezením. Propojená kuchyně je plně vybavena elektrickou troubou, mikrovlnnou troubou, indukční varnou deskou, rychlovarnou konvicí, ledničkou a mrazákem. Samostatná koupelna se sprchovým koutem a toaletou je pro obě pokoje samozřejmostí, jakož i bezplatné WiFi připojení na internet dostupné pro celý komplex (penzion i chalupa). Díky naší rodinné restauraci se u nás lze dennodenně vystravovať (snídaně, polopenze, plná penze).

Vzácné společné chvíle strávíte také v exteriéru na čerstvém vzduchu. Posedíte si při třech altáncích s posezením nebo na terase. Pomocí dvou grilů opečete lahodné masíčko, zeleninku, slaninu i špekáčky. Vybaveni jsme dokonce udírnou. Po dobrém a sytém jídle Vám vytráví ve venkovním bazénu, kde se zchladíte během horkých letních dnů. Pro ty hosty, kteří se chtějí projít po okolí, můžeme půjčit 8 kol. Vašim ratolestem jsme zase zajistili dětskou vysokou stoličku a postýlku. Sportovci si svou výbavu odloží v úschovně a auta zaparkujete na našem oploceném pozemku přímo u objektu.

Absolutně fantastická poloha ubytování Vás vyžene i mimo náš areál. V blízkosti se nacházejí oblíbené vinné sklepy, v nichž Vám rádi zařídíme degustaci kvalitních vín. Odpočinout se dá i romantickými toulkami po okolí, houbařením, poznáváním přírodních krás, atrakcí i památek. O dostatek možností lehčí i náročnější turistiky a cykloturistiky také není nouze. Během léta doporučujeme koupání v Křivém a Mahenovém jezeře, Vodní nádrži Nové Mlýny, návštěvu Rozhledny Dalibor a Maják Přítluky, Lanového parku Pirátská loď, Zříceniny Dívčí hrady, Jeskyně Na Turoldu, Zámku Lednice a mnoha jiných.

Jak sami vidíte, nudit se u nás rozhodně nebudete! Věříme, že pobyt strávený v Penzionu Pálava si skutečně zamilujete, načerpáte kopec nových sil a opět se k nám s radostí vrátíte! Těšíme se na Vaši návštěvu!