Pohodlné pokoje v centru města

Penzión Park Vodňany najdete v těsné blízkosti autobusového nádraží města Vodňany, v okrese Strakonice, v Jihočeském kraji. Penzion stojí jen 100 metrů od centra města, a tak máte po ruce obchody i restaurace.

Volný čas můžete trávit podle toho, co Vás zajímá, v okolí najdete pro každého něco. Pohádková kovárna Selibov, Hopsárium a Fun park Panda v Českých Budějovicích potěší zejména děti. Zábavu pro celou rodinu najdete v ZOO Ohrada Hluboká nad Vltavou, ZOO Dvorec u Borovan nebo v Krokodýlí ZOO Protivín. Pro krásný výhled si naplánujte výlet na Chodník korunami stromů Lipno. Za historií se vyberte na zámek Kratochvíle a zámek v Hluboké nad Vltavou, k zřícenině Helfenburk nebo do Archeoparku Netolice. Sportovně založení si přímo ve Vodňanech zahrají tenis či bowling, rybáři se potěší možnostem rybolovu v okolí. V létě najdete osvěžení na mnoha přehradách nebo rybnících a také na koupalištích (Písek, Strakonice, Olešník). I když je na jižních Čechách zima spíše mírnější, na lyžovačku můžete vyrazit například do lyžařského střediska Libín.

Celoročně nabízíme ubytování v hotelu v celkovou kapacitou pro 55 hostů. Pokoje jsou umístěny v prvním patře budovy s výtahem. Ubytovat se můžete v těchto pokojích:
- devíti 2-lůžkových pokojích,
- sedmi 3-lůžkových pokojích,
- čtyřech 4-lůžkových pokojích.

Všechny pokoje jsou vybaveny příslušným počtem samostatných lůžek, které je možné podle potřeby spojit do dvoulůžka. Také zde naleznete LED televizi, ledničku a pracovní stůl. Každý pokoj disponuje vlastní koupelnou se sprchovým koutem, toaletou a fénem. Na požádání Vám do pokoje připravíme dětskou postýlku.

V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. Součástí penzionu je také bufet, otevřený v pracovních dnech, kde se podávají snídaně a obědy a kde si koupíte nápoje a další občerstvení. Během víkendů jsou zajištěny snídaně a obědy v nedaleké restauraci, pro skupiny je možné přiobjednat i večeře. Cyklisty potěší možnost bezpečně odložit kola v garáži. Těšíme se na Vás v Penzionu Park Vodňany.