Rodinný penzion v podhůří Beskyd

Penzion Pod Bílou horou stojí ve městě Kopřivnice, v okrese Nový Jičín, v Moravskoslezském kraji. Penzion najdete jen 200 metrů od centra města ale zároveň v klidné lokalitě pod Bílou horou. Okolní příroda Beskyd Vás zaručeně vyláká na procházku.

Pokud plánujete poznávat okolí, doporučujeme napojit se na Lašskou nauční stezku, která vede přes Kopřivnici a provede Vás po místech, která byste v Kopřivnici, Štramberku a okolí měli vidět. Nevynechejte návštěvu rozhledny Bílá hora, s typickou strukturou DNA. Příjemný výhled si užijete i z Raškovy vyhlídky na vrchu Pískovna nebo z Bezručovy rozhledny na Brdech. Ve městě si můžete prohlédnout Technické muzeum Tatra, v nedalekém Rožnově pod Radhoštěm Vás zase zaujme skanzen. Atmosféru starých časů zažijete na zámku v Novém Jičíně, na hradě Štramberk nebo u zřícenin hradů Šostýn, Hukvaldy nebo Starý Jičín. Pokud chcete zabavit ratolesti, vezměte je do minizoo Aqua Terra Štramberk nebo do aquaparků Olešná a Frenštát pod Radhoštěm. V zimním období jsou centrem aktivit lyžařské areály Svinec, Palkovice, Veselá nebo Malenovice.

Během celého roku nabízíme ubytování v penzionu s celkovou kapacitou pro 29 a více hostů. Ubytovat se můžete v:
- jednom 2-lůžkovém pokoji bezbariérovém,
- jedenácti 2-lůžkových pokojích,
- jednom 3-lůžkovém pokoji,
- jednom 4-lůžkovém pokoji.

Všechna lůžka v penzionu jsou samostatná. Každý pokoj je vybaven televizí, většina pokojů i chladničkou. Každý pokoj disponuje vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Do pokojů lze přidat podle potřeby přistýlku a také dětskou postýlku.

Součástí penzionu je restaurace, k pobytu si můžete doobjednat snídaně a během dne si vyberete z bohaté nabídky klasických jídel i specialit. Restauraci lze využít také jako zasedací místnost (možnost zapůjčení techniky. K restauraci náleží i terasa. Děti najdou zábavu uvnitř i venku, je zde pro ně dětský koutek v restauraci a hřiště s pískovištěm, houpačkou, skluzavkou a prolézačkami. V penzionu je Vám k dispozici místnost vyhrazená na úschovu kol. Parkoviště pro 16 aut je hlídané kamerovým systémem.

Pokud plánujete aktivní dovolenou v přírodě ale nechcete se vzdát pohodlí města, Penzion Pod Bílou horou je pro Vás jako stvořený.