Letní dobrodružství začíná u nás

Penzion Pod Hlavaticí se nachází na začátku Zlaté stezky Českého ráje, v Turnovu. Jsme rodinný penzion, ve kterém nám jde hlavně o to, abyste se cítili jako doma a prožívali u nás krásné chvíle.

V Penzionu Pod Hlavaticí máme k dispozici celkem 31 lůžek. Rozmístěné jsou v těchto pokojích a apartmánech:
- pěti 2-lůžkových s manželskou postelí nebo oddělenými lůžky,
- dvou 3-lůžkových s manželskou postelí a jedním lůžkem,
- dvou 4-lůžkových s manželskou postelí a dvěma lůžky,
- jednom 2-lůžkovém apartmánu s manželskou postelí,
- jednom 5-lůžkovém rodinném pokoji s manželskou postelí v jedné ložnici, dvěma lůžky v druhé ložnici a jedním lůžkem v obývacím pokoji.

Každý pokoj je zařízen útulně. V každé můžete využívat LCD televizor a vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. V apartmánech využijete ledničku. Oba apartmány disponují obývací místností a balkonem. Ve větším je navíc kuchyňský koutek, kde je kromě ledničky i dřez, mikrovlnná trouba a rychlovarná konvice. Všude je WiFi připojení na internet zdarma.

Panoramatický výhled si dopřejete nejen z oken, i z posezení na terase. V přízemí je k užívání jídelna (společenská místnost) s barem (kapacita 60 míst). V ní je pro děti připraven dětský koutek s hračkami. Vy si tu můžete vychutnat domácí stravu během rána i večerů nebo podívat se na LCD televizi. V exteriéru je pro ratolesti k dispozici pískoviště, houpačka a skluzavka. Zapůjčíme Vám dětskou postýlku (za poplatek). Parkování aut je přímo u objektu.

Aktivity v okolí: CHKO Českým rájem vedou cyklostezky i chodníky pro pěší turisty. Zabloudit můžete mezi pískovcové skály, typické světničky nebo až na Valdštejn i na zámek Hrubá skála. Oblíbené jsou výlety na ponících, plavby v kanoi i návštěvy výletního areálu Pěnčín a přírodního dětského areálu Šťastná země. Doporučujeme navštívit nejvyšší rozhlednu Českého ráje Kozákov. Koupání je možné v přehradě Mšeno i bazénech aquaparku Turnov.