Pěkný penzion u kouzelné přírody

Rodinný Penzion pod hradem je situován ve středu obce Adršpach, v samém srdci známých Teplicko-Adršpašských skal, které patří k nejkrásnějším a nejvyhledávanějším lokalitám východních Čech.

Přímo z penzionu se dostanete ke vstupní bráně místních pískovcových skal, které nabízejí mnoho možností na turistiku, cyklistiku nebo i horolezectví. Milovníci koní si přijdou na své - víme zajistit jízdu na koni s Hucul Klubem kouzelnou přírodou. V zimě dopřejte tělu pohyb na upravovaných běžeckých tratích, případně na lyžích na osvětlených sjezdovkách v Radvanicích a Teplicích nad Metují.

Celoročně nabízíme ubytování v Penzionu pod hradem, který disponuje kapacitou pro 20 osob. Penzion má pro Vás k dispozici:
- tři 2-lůžkové pokoje,
- dva 3-lůžkové pokoje,
- dva 4-lůžkové pokoje.

Každý pokoj se skládá z náležitého počtu lůžek, televize se satelitním příjmem a umyvadla. Součástí každého pokoje je vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V penzionu je zajištěno WiFi připojení na internet - zdarma.

Trávení společného času je možné v místnosti v prvním patře, která sestává z televize, sezení, lednice, mikrovlnné trouby a rychlovarné konvice. Stylové provedení restaurace s barem v přízemí oceníte při vychutnávání jídel. Víme Vám zajistit polopenzi, plná penze je v penzionu vedle. Nechybí dvě toalety. S radostí uspořádáme přednášku, seminář, školení, oslavu a jiné akce pro 40 hostů v naší restauraci. Také uschováme kola a lyže. V exteriéru je připraveno sezení na terase i parkovací místa pro auta (hned vedle penzionu). Těšíme se na Vás!