Penzion s rodinnou atmosférou a bazénem.

Penzion pod Kopcem najdete v klidné obci Týnec, v okrese Břeclav na Jižní Moravě. Rádi u nás přivítáme rodinky s dětmi, malé i větší skupinky přátel a známých.

Obec Týnec patří k nejstarším obcím na Břeclavsku a je známý svými archeologickými nalezišti v Mikulčicích a na Pohansku. Obec patří do turisty známého Lednicko - valtického areálu, který se se rozprostírá mezi Lednicemi, Valticemi a Břeclavi a je zařazen do programu UNESCO. Svou jedinečností a krásně zachovalou architekturou je klenotem na Jižní Moravě. Tento nádherný areál Vám nabízí širokou paletu kulturních památek jako: Lednický zámek, Zámecký skleník v Lednici, Lednický Minaret, Valtický zámek, Zámeček Pohansko i Janův Hrad a mnoho dalších. S dětičkami doporučujeme návštěvu ZOO v Hodoníně a zábavu v Aqualandii Moravia, kde si na svoje přijdou nejen děti ale i dospělý.

V našem Penzionu pod Kopcem Vás srdečně přivítáme během celého roku. Penzion disponuje kapacitou pro 14 osob. Penzión je možné pronajmout jako celek anebo po jednotlivých pokojích a apartmánech. Na výber máte z týchto ubytovacích jednotek:
- dvou 4-lůžkových apartmánů s manželskou postelí, samostatnými lůžky a přistýlkou ​​na rozkládacím křesle,
- dvou 2-lůžkových pokojích s manželskou postelí.

Apartmány i pokoje jsou navíc dovybaveny televizorem se satelitním příjmem, vlastním kuchyňským koutem nebo kuchyní s jídelním posezením, elektrickym dvouvařičem (při pokojích elektrickym jednoplotýnkový vařičom), mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou a mrazákem. Kromě toho disponují i ​​vlastní koupelnou se sprchovým koutem, umyvadlem, ručníky, stojanem na sušení prádla a toaletou. Hosté během pobytu mohou využívat i společenskou místnost s krbem, jídelním dřevěným posezením a televizí se satelitním příjmem. Také se zde mohou zahrát i různé společenské hry. V celém penzionu je pro hosty dostupné bezplatné WiFi připojení na internet.

Na zahradě penzionu si posedíte na pohodlném zahradním sezení v zastřešeném altánku, připravíte něco dobrého na grilu nebo si jen zaplavete v bazénu. Pro dětičky je připraveno pískoviště s hračkami, dětský stolek se židlemi, ostatní hračky mohou najít i uvnitř penzionu. Prostorná zahrada poskytuje prostor na hry badminton, fotbal, kriket či minigolf. Pokud k nám přijedete na kolech, ty si odložíte v prostoru k tomu určeném. Na vyžádání Vám zajistíme dětskou postýlku, židličku na krmení, vyprání a vyžehlení prádla. Svá auta zaparkujete přímo před objektem na vyhrazeném místě. Tak neváhejte a přijďte k nám do Penzionu pod Kopcem. Věříme, že se u nás budete cítit jako doma. Těšíme se na Vás.