Rodinný penzion s restaurací, lovem ryb

Náš rodinný Penzion Puleček se nachází v klidné rekreační oblasti Horní Slavkov, pár metrů od přírodního koupaliště Puleček. Kromě výborné restaurace pro hosty nabízí i zázemí pro sportovce nebo aktivní klienty.

Penzion Puleček nabízí celkem 6 pokojů, jejichž maximální kapacita je přizpůsobena pro 20 osob. Ubytovat se u nás můžete celoročně. Na výběr máme tyto pokoje:

- jeden 2-lůžkový pokoj s manželskou postelí a vlastní koupelnou,
- dva 3-lůžkové pokoje s vlastní koupelnou, v každém se nachází manželská postel a jedno samostatné lůžko,
- jeden rodinný pokoj se sprchou se dvěma ložnicemi, v jedné ložnici manželská postel, v druhé ložnici dvě oddělená lůžka,
- dva 4-lůžkové pokoje se společnou koupelnou na chodbě, v každém pokoji se nacházejí čtyři oddělená lůžka.

V standardně vybavených pokojích s koupelnou se můžete podívat na program v televizi se satelitním příjmem. Součástí každého jednoho pokoje je možnost připojit se k naší bezplatné WiFi internetové síti.

V přízemí penzionu je umístěna společenská místnost s designovými krbovými kamny, jídelním sezením a barem. Tato místnost slouží jako restaurace. Restaurace je vyhrazena od pondělí do středy pro naše hosty, od čtvrtka do neděle slouží i veřejnosti. Po dohodě Vám můžeme připravit polopenzi. Dětičky se zde zahrají v dětském koutku s hračkami.

K restauraci náleží i terasa s posezením a možností grilování. Odsud dohlédnete na děti hrající si na dětském hřišti. Jeho součástí jsou houpačky, prolézačky, skluzavky. Rovněž se můžete zahrát volejbal. Můžeme Vám zajistit možnost lovu ryb i odložit Vaše kola do vyhrazeného prostoru. Parkování pro 5 vozidel je přímo u penzionu, zbylé vozy mohou parkovat na příjezdové cestě. Těšíme se na Vás.

Atrakcí v okolí je opravdu mnoho. Můžete se vydat na rozhlednu Krásenský vrch, Svatošské skály, případně se projít okolní přírodou po značených turistických trasách. Spolu s dětmi se zabavíte na pár metrů vzdáleném přírodním koupališti. Dobře padne i procházka Bečovskou botanickou zahradou, návštěva Motýlího domu nebo některého z okolních muzeí (Muzeum historických motocyklů, Sklářské muzeum Moser Karlovy Vary nebo Jana Bechera). Během zimy si odpočinete v blízkých klasických nebo pivních lázních v Karlových Varech. Vydat se můžete i na svahy Ski areálu Merklín, Ski areálu Mariánky nebo Ski areálu Plešivec.