Rodinný penzion s bazénem

Přijďte a zažijte skvělou dovolenou u nás v Penzionu Regina, který najdete v krásném prostředí chráněné krajinné oblasti Hostýnské vrchy, v obci Kašava, ve Zlínském okrese.

Nádherná okolní příroda Vás zláká na nekonečné procházky po okolí, túry po dobře značených cestách ať už pěšky nebo na kole. Milovníky historie potěší návštěva hradu Lukov, zámku Lešná, dřevěnice z roku 1748 s názvem Mikuláštíkovo fojtství, zámku Vizovice, Muzea jihovýchodní Moravy a mnoho jiných v okolí. Za poznáním naší fauny a flóry se vydejte do turisty vyhledávané Zoologické zahrady ve Zlíně. Zábavu a relax si dopřejete na koupališti a v lázních Kostelec, koupališti Hotelu Lázně, Rusava, Zelené i Holešov. Nadšenci zimních sportů si v zimě zalyžují na svazích lyžařských středisek Ski areál Troják a Ski areál Tesák.

V našem Penzionu Regina Vás srdečně přivítáme během celého roku. Kapacita ubytování je 29 lůžek. Na výběr máte z těchto pokojů a studií:
- jedného 1-lůžkového pokoje č. 8 - Turist se samostatným lůžkem,
- jedného 2-lůžkového pokoje č. 3 - hotelového typu se dvěma samostatnými lůžky a vlastní koupelnou a toaletou,
- dvou 2-lůžkových pokojů č. 6, 7 - Turist se dvěma samostatnými lůžky a umyvadlem,
- dvou 2-lůžkových pokojů č. 1 a 4 s manželskou postelí, s možností dvou přistýlek na rozkládacím gauči, vlastní koupelnou s toaletou a kuchyňským koutem (pokoj č.1),
 - jedného 3-lůžkového pokoje č. 2 - hotelový typ s manželskou postelí, samostatným lůžkem a vlastní koupelnou s toaletou,
- jedného 3-lůžkového pokoje č. 5 - Turist s manželskou postelí a přistýlkou ​​na pohovce,
- dvou 4-lůžkových studií GI, GII, s manželskou postelí, dvěma přistýlkami na rozkládací pohovce.

Všechny pokoje hotelového typu disponují navíc vlastní koupelnou se sprchovým koutem, umyvadlem, ručníky a toaletou, pokoje Turist mají společné sociální zařízení na chodbě.

Studia GI, GII, jsou kromě příslušného počtu lůžek dovybaveny balkonem s posezením, rozkládací pohovkou, televizorem s kabelovým připojením, plně vybavenou kuchyní s jídelním posezením, plynovým sporákem, elektrickou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou a mrazákem. Stejně mají i vlastní koupelnu s vanou, umyvadlem, ručníky, bidetem a toaletou (studio GI má samostatnou toaletu). V celém objektu penzionu mohou hosté využívat bezplatné WiFi připojení na internet.

V interiéru penzionu je pro hosty k dispozici bar, bazén, sauna (za poplatek) po dohodě i sportovní kondiční nebo lymfatické masáže. Pokud k nám zavítáte s koly nebo lyžemi, tyto si odložíte v místnosti k tomu určené. Volný čas můžete využít hrou šipky a stolního tenisu. Vaše auta zaparkujete přímo u objektu. Tak neváhejte a navštivte nás v našem Penzionu Regina a věříme, že se u nás budete cítit jako doma. Těšíme se na Vás!