Penzion v klidném prostředí Adršpašska!

V klidné části města Teplice nad Metují je situován rodinný Penzión Rybárna. Město se nachází v okrese Náchod a je vstupním bodem do Adršpašsko-teplických skal.

Vaše volné chvíle můžete trávit výlety do okolí, například přímo v městě navštívíte Horní a Dolní zámek. Turistika v Adršpašsku je opravdu jedinečná. Adršpašsko-teplické skály jsou národní přírodní rezervací, dosahují výšky i 80 metrů. Doporučujeme Vám také túru do Babiččina údolí, k Broumovským stěnám a také cykloturistiku po množství upravených cest vedoucích i do sousedního Polska. Pěkná je návštěva města Náchod s dominantním zámkem i města Broumov s historickým náměstím. V zimě jsou zde připraveny kilometry běžeckých tratí, jakož i svahy lyžařského střediska Ski Kamenec a vleku Nebíčko.

Penzion Rybárna má pro Vás dveře otevřeny během celého roku a nabízí Vám pěkně zařízené pokoje s celkovou kapacitou 38 lůžek včetně přistýlek. K dispozici jsou tyto pokoje:
- sedm 2-lůžkových pokojů s možností přistýlky na rozkládacím gauči,
- tři 3-lůžkové pokoje,
- dva 4-lůžkové rodinné pokoje se dvěma ložnicemi.

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. V některých pokojích se nachází manželské lůžko, v jiných samostatná lůžka s možností spojení do dvojlůžka. V některých pokojích je navíc připraven televizor se satelitním příjmem. Bezplatné WiFi připojení na internet je samozřejmostí.

Restaurace v přízemí penzionu je určena pouze pro ubytované hosty. Na objednávku Vám zde připravíme i polopenzi. Přísluší k ní i terasa s posezením a možností grilování. Vaše kola či lyže si bezpečně odložíte v prostoru k tomu určeném a auta zaparkujete přímo u penzionu.

Přijeďte strávit Vaši dovolenou do překrásného prostředí a ubytujte se v Penzionu Rybárna. Těšíme se na Vás!