Penzión a chatky s bazénem a wellness

Penzion Šafránkův mlýn se nachází v obci Drahonín, v okrese Brno - venkov, v Jihomoravském kraji. Penzion stojí u řeky na okraji lesa, takže si tu odpočinete od ruchu města.

Region je ideálním místem na turistiku a cyklistiku. Navštivte nedaleký hrad Pernštejn, klášter Porta Coeli, zámek Kunštát. Vyberte se k rozhlednám Klucanina a Babylon v Tišnově. Zajímavý výlet si užijete v Moravském krasu. Děti určitě pobaví návštěva westernového městečka Šiklův mlýn a strašidelného zámku Draxmoor.

Od začátku března do konce října nabízíme ubytování v celkovou kapacitou pro 140 hostů. Ubytování je možné v hlavní budově penzionu a v přilehlých chatkách. K dispozici jsou Vám tyto ubytovací jednotky:

- tři 2-lůžkové pokoje,
- jeden 3-lůžkový pokoj,
- tři 4-lůžkové pokoje,
- jeden 5-lůžkový pokoj,
- tři 5-lůžkové apartmány se dvěma ložnicemi,
- jeden 6-lůžkový apartmán se dvěma ložnicemi,
- jeden 6-lůžkový mezonetový apartmán se dvěma ložnicemi a vlastní kuchyní,
- jeden 8-lůžkový apartmán se dvěma ložnicemi,
- jeden 10-lůžkový apartmán se dvěma ložnicemi,
- jeden 13-lůžkový mezonetový apartmán se dvěma ložnicemi a vlastní kuchyní,
- čtrnáct 4-lůžkových chatek.

Na pokojích a v apartmánech najdete televizi se satelitním příjmem, v některých se nachází i pohovka. Všechny pokoje a apartmány disponují vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Mezonetové apartmány jsou vybaveny kuchyní a na každém ze dvou pater je umístěna společná kuchyň, ve všech Vám poslouží, elektrický sporák, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice a lednička s mrazákem. Mimo hlavní budovy se můžete ubytovat v 4-lůžkových chatkách, každé se dvěma palandami. Hosté ubytovaní v chatkách využívají společné sprchy, toalety a koupelny. Pro nejmenší Vám podle potřeby za příplatek poskytneme dětskou postýlku. Bezplatné WiFi připojení na internet je zajištěno jak v hlavní budově tak i v chatkách.

Součástí penzionu je restaurace s terasou, k pobytu si můžete přiobjednat snídani, oběd a večeři. Také je možné u nás pořádat oslavy, soustředění či školení. Disponujeme zasedací místnosti pro 20 osob a konferenční místností pro 50 osob. Podle potřeby zapůjčujeme vybavení (flipchart, projektor, zvuková technika).

Na sportovní vyžití můžete využít posilovnu, tělocvičnu, venkovní bazén nebo hřiště. Zahrát si můžete fotbal, volejbal, nohejbal, stolní tenis či petangue. Oblíbenou činností našich hostů je i rybolov. Děti se také nebudou nudit, je tu pro ně připraveno hřiště s prolézačkami, houpačkou i skluzavkou a také dětský koutek s hračkami. Odpočinete si ve wellness centru, kde se můžete zrelaxovat ve finské sauně nebo vířivce, rovněž poskytujeme i masérské služby (wellness je zpoplatněn).

Pokud si rádi posedíte venku, využijete velkou terasu, k dispozici je Vám i gril a ohniště. V objektu najdete vyhrazený prostor pro odkládání kol a lyží. U penzionu se nachází kamerově hlídané parkoviště pro 100 aut.

Vezměte svou rodinu a přijďte si k nám užít aktivní dovolenou. Rádi Vás přivítáme v Penzionu Šafránkův mlýn.