Rodinný penzion v klidné části města

V klidné části Karlových Varů, v obci Počerny se nachází náš rodinný Penzion Selský Dvůr. Přijeďte a užívejte si výbornou dovolenou. Díky ideální poloze penzionu si můžete dopřát perfektní relax. Do centra Karlových Varů je to 5 km.

Celoročně může přijít a ubytovat se každý jeden klient v našem Penzionu Selský Dvůr. V penzionu máme celkem 18 lůžek k přespání. Na výběr máme tyto pokoje:
- jeden 2-lůžkový se dvěma oddělenými lůžky,
- dva 3-lůžkové s třemi oddělenými lůžky,
- dva 5-lůžkové pokoje s pěti oddělenými lůžky.

Součástí každého jednoho pokoje je příslušný počet lůžek. Hosté ubytovaní v našich pokojích mohou využívat společnou kuchyňku, jejíž součástí je plynový sporák s elektrickou troubou, rychlovarná konvice, dvě lednice s mrazáky a jídelní posezení. K užívání jsou také společné koupelny se sprchovými kouty a oddělené toalety. Samozřejmostí je možnost bezplatně se připojit k naší WiFi internetové síti.

Náš rodinný penzion provozujeme již více než 15 let, což se odráží i na kvalitě. Pokud máte chuť uspořádat si rodinnou oslavu nebo jinou akci, k dispozici máme místnost pro 50 osob. U penzionu se nachází sportovní hřiště. Parkování vozidel je zajištěno přímo při ubytování. Klidně zde můžete parkovat osobní vozy i kamiony. Už teď se těšíme na to, jak strávíte příjemný čas u nás.

Karlovy Vary nabízejí mnoho zážitků během léta a zimy. Oblíbené lázeňské město navštěvují tisíce turistů za účelem odpočinku a rekreace v místních lázních. Krásné jsou i lázeňské lesy spolu s velkým množstvím cyklostezek. Udělat si můžete výlety i na rozhlednu Dianu a do Motýlího domu Diana, hrad Loket, muzea Moser případně do Botanické zahrady Dalovice. Velmi pěkné jsou i kolonády (Mlýnská, Sadová nebo Vřídelní) či ochutnávka pramenů. Koupání je možné i na přehradě Stanovy nebo přehradě Březová. Nevynechejte ani vyhlídkový let letadlem nebo návštěvu hvězdárny. V zimním období využijete svahy Ski areálu Merklín nebo Skiareálu Plešivec.