Cenově výhodné pokoje 10 min od centra

Penzion Seňková se nachází ve městě Děčín, v části Staré město. Do centra se dostanete za méně než 10 minut. Město nabízí vše, co můžete potřebovat.

Dominantou Děčína je zámek, který se vypíná nad soutokem Labe a Ploučnice. V zámku můžete obdivovat interiéry i expozici Oblastního muzea, určitě se však podívejte i na barokní Růžovou zahradu. Pokud chcete vidět zámek z jiné perspektivy, zajděte na Pastýřskou stěnu, odkud budete mít výhled na město. Také se zde nachází zoologická zahrada a via ferrata, první česká v centru města. Dalším místem s úžasným výhledem je rozhledna na vrchu Děčínsky Sněžník. Z dalších přírodních turistických cílů doporučujeme například Pravčickou bránu či Tiské skály. Na kole můžete poznávat okolí nebo se vybrat po cyklostezce na výlet do Německa, kam je to od nás 10 km. Do Německa jsou možné také výlety parníkem. Pokud preferujete vodní cesty, na raftu nebo kánoi můžete sjíždět řeku Labe. O zábavu i relax se postará termální aquapark. V zimě si zalyžujete v Ski Telnice nebo Ski Polevsko.

Během celého roku nabízíme ubytování v penzionu s celkovou kapacitou pro 37 hostů. Ubytovat se můžete v těchto pokojích:
- jednom 1-lůžkovém pokoji,
- čtyřech 3-lůžkových pokojích s manželskou postelí a samostatným lůžkem,
- šesti 4-lůžkových pokojích se čtyřmi samostatnými lůžky.

Každý pokoj je zařízen kromě lůžek a úložních prostorů i stolem s křesly. V každém ze tří pater se nachází společná koupelna s vanou a toaleta. Hostům je k dispozici společná lednice, mikrovlnná trouba a rychlovarná konvice, sklenice, talíře a příbory najdete na pokojích.

Součástí penzionu je jídelna, kde se podávají snídaně, které si můžete přiobjednat k pobytu. V objektu je WiFi. U penzionu najdete terasu s posezením. V případě potřeby pro Vás zajistíme službu praní. Kola jsou v uzamčené zahradě, přikurtované k penzionu a přikryté plachtou. U objektu je možné parkování. Rádi Vás přivítáme v Penzionu Seňková.