Blízko do pohody|Infrasauna|Krb|Samota

Užívejte si skvělou letní dovolenou v našem pezionu! Objednejte si pobyt už teď za výhodnou cenu!

Navíc nabízíme dovoz čerstvého pečiva a možnost objednání obědů a večeří.

Vítejte v našem Penzionu Severka v Orlických horách, který se nachází na samotě v Horní Rokytnici, asi 3 km do centra města Rokytnice v Orlických horách. Šum říčky Rokytenka či odpočinek v infrasauně - pár důvodů, proč se ubytovat u nás. Klid a samota jsou také výhody, že nebudete rušit sousedy a ani nebudete nikým rušeni.

Celoročně si můžete pronajmout 22 lůžek v 7 pokojích Penzionu Severka. Na výběr máte ze dvou 2-lůžkových, dvou 3-lůžkových, jednoho 4-lůžkového pokoje, jakož i z 3-lůžkového pokoje - Apartmánu a 5-lůžkového rodinného pokoje se dvěma ložnicemi (jedna 2-lůžková, druhá 3-lůžková). Pro malé děti máme postýlku.

Pokoje jsou zařízeny útulně. Součástí každého je příslušný počet lůžek a televize. Pokoje jsou umístěny v přízemí a podkroví - tyto části jsou i samostatně uzamykatelné. Na každém patře je pohodlná koupelna se sprchovým koutem i toalety. Pokoj 3 - Apartmán má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou.

Penzion se dá pronajmout i jako celek nebo po patrech. Na každém patře je vlastní společenská místnost s plně vybaveným kuchyňským koutem. V přízemí si užijete i teplo sálající z krbu, případně se zabavíte v herně se společenskými hrami, šipkami (na mincovník) či stolním fotbalem. Dospělé potěší plně vybavený bar. Na patře je dětičkám dopřán dětský koutek s hračkami.

Odpočinout si po aktivním dni můžete v suterénu, kde se nachází infrasauna s odpočívárnou i pátá sdílená koupelna se sprchou a umyvadlem. V bezbariérovém přízemí se nachází vyhřívaná kolárna, lyžárna a sušárna. I venku si dopřejte klid v altánku s posezením, grilem, ohništěm a zahradní houpačkou. Dětičky se potěší trampolíně (3,5 m), pískovišti s formičkami a dvěma houpačkám.

Stravovat se můžete sami. Můžeme Vám nabídnout dovoz čerstvého pečiva. Při objednání dovozu obědů a večeří z jídelny základní školy je třeba je nahlásit alespoň 14 dní dopředu. Dále je možné objednat online pizzu a další jídla z blízkého hotelu. Víme zprostředkovat návštěvu masážního salonu. V penzionu nebydlíme, proto budete mít opravdové soukromí. Zaparkujte Vaše auta, vezměte čtyřnohého domácího mazlíčka a užívejte si krásné chvíle u nás.

Horské městečko je ideální k podnikání túr, nenáročných procházek nebo cyklistiku. V blízkosti penzionu leží známé lyžařské středisko Říčky se čtyřsedačkovou lanovkou, lyžařskou školou, lanovým parkem či bikeparkem. Nablízku jsou i vleky v areálu Farák. Klidně si vyrazte na běžky - máme zde mnoho upravovaných tratí. Doporučujeme Vám i hru golfu, návštěvy Sýpky nebo rozhledny Anny na Anenském vrchu. V létě se zabavíte v Aquaparku Žamberk.