Klid, na samotě, uprostřed lesů a luk

Zveme Vás do našeho Penzionu Slunečnice, kde ,,vypnete" od každodenních starostí a prožijete ničím nerušený pobyt a pohodu. Penzion se nachází na samotě, uprostřed lesa a luk, v panenské přírodě Kuřimské Nové Vsi.

Vyplnit svůj volný čas můžete cyklistikou, turistikou nebo poznáváním okolí. V blízkosti se nachází gotický hrad Pernštejn nebo Klášter cisterciaček Porta coeli. S dětmi si udělejte výlet naučnou stezkou na rozhlednu Klucanina, která začíná v obci Tišnov. Podzemní krásy znáte v Králové jeskyni. Do pár minut autem se nachází Brno i s Brněnskou přehradou a ZOO. Celoročně se zabavíte v aquaparku Blansko. V zimě doporučujeme bruslení na ledě nebo procházky zasněženou krajinou.

Celoročně Vám nabízíme ubytování v našem Penzionu Slunečnice, který disponuje kapacitou pro 44 osob. Ubytování pronajímáme jako jeden celek pro skupinky (většinou pro 20 a více osob), kde soukromí máte zaručeno. V penzionu se nacházejí tyto pokoje:
- dva 2-lůžkové pokoje v přízemí s dvěma samostatnými lůžky,
- jeden 2-lůžkový pokoj v podkroví s manželskou postelí,
- dva 3-lůžkové pokoje se třemi samostatnými lůžky,
- čtyři 3-lůžkové pokoje s manželskou postelí, jedním lůžkem, jednou přistýlkou a balkonem,
- čtyři 4-lůžkové pokoje se čtyřmi samostatnými lůžky a balkonem.

Pokoje jsou vybaveny komfortními postelemi. Dva 2-lůžkové v přízemí mají společnou koupelnu se sprchovým koutem, stejně tak i jeden 2-lůžkový a dva 3-lůžkové. Hosté ve zbývajících pokojích mohou používat společnou koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. V celém objektu je zajištěno WiFi připojení na internet zdarma.

Společný čas si užijete i během snídaně nebo celodenního stravování v restauraci s jídelním sezením. Von je připraven altán, posezení, terasa, ohniště, gril. Děti se zabaví v herně, na trampolíně a v pískovišti. U nás je také tělocvična, tenisový kurt a fitness. Zaplavte si během léta v bazénu. U nás můžete lovit ryby v soukromém rybníku. Víme půjčit dětskou postýlku. Parkování aut je hned u objektu. Náš penzion je tak krásným místem na svatbu, sportovní soustředění, semináře a jiné akce. Těšíme se na Vás!