Rodinný penzion v Praze za výhodné ceny

Přijměte pozvání do Penzionu Spokojený host, který se nachází na jižním okraji Prahy 4 Vestec, směrem od Brna, s výbornou dostupností do centra Prahy. Kvalitní služby spolu rodinnou atmosférou si můžete dopřát přímo u nás.

Necelých 15 minut cesty autem Vás dělí centrum Prahy s bohatými historickými památkami a atrakcemi od nás. Určitě doporučujeme největší aquapark v Průhonicích nebo ZOO Praha. Nevšední zážitek se naskytne při návštěvě Divadla na Vinohradech i Státní opery. Relaxovat se dá i během thajské masáže. Další tipy na výlet: Rozhledna - Vyhlídkový Glorie, Zámek Průhonice, Skanzen Řepora. Na Šumavě je pořád co dělat.

Celoročně Vám nabízíme ubytování v rodinném Penzionu Spokojený host, jehož kapacita je 19 hostů. V penzionu je umístěných 8 plně vybavených pokojů. Na výběr máte:

- pět 2-lůžkových pokojů se dvěma samostatnými lůžky nebo manželskou postelí,
- tři 2-lůžkové pokoje se dvěma samostatnými lůžky nebo manželskou postelí + jednou přistýlkou.

Pokoje jsou vybaveny televizorem, nábytkem a vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Příznivci internetu potěší výborné WiFi připojení zdarma. V rámci penzionu se v přízemí i prvním patře nachází společenská místnost s moderně a prakticky zařízenou kuchyňskou linkou. Kuchyňská linka se skládá z el. trouby se sporákem, rychlovarné konvice, lednice s mrazákem, mikrovlnné trouby a jídelního posezení. Děti se zde zabaví v dětském koutku s hračkami.

V exteriéru můžete chytat bronz na některém z posezení na terase. V našem penzionu se můžete posílit snídaní, které je třeba nahlásit předem. Máme dostatečně velké prostory na firemní akce a školení (spol. místnosti). Parkování aut jsme zajistili na vlastním parkovišti. Těšíme se na Vás!