Pohodlný penzion v blízkosti Macochy

Penzion SURF - Macocha se nachází v obci Kotvrdovice, v okrese Blansko, na východním okraji Moravského krasu. Obec je ideálním východiskem pro poznávání této oblasti.

Moravský kras nabízí tolik zajímavostí, že zde můžete klidně strávit i celou dovolenou a nestihnete všechno projít. K nejkrásnějším místům v ČR patří propast Macocha (4 km), turisté rádi navštěvují i ​​mnohé jeskyně (Balcarka, Výpustek, Punkevní jeskyně, Kateřinská jeskyně, Sloupsko-šošůvské jeskyně). Pokud byste během pobytu rádi viděli i historické památky, naplánujte si exkurzi na Nový hrad u Blanska, na zámky Rájec nad Svitavou, Černá hora a Vyškov nebo k zříceninám Blansek a Boskovice. Pro rodiny bude příjemným zážitkem návštěva Westernového městečka Boskovice, Zooparku Vyškov či zoologické a botanické zahrady v Brně. Hodně zábavy si užijete i v aquaparcích v Blansku, Vyškově a Kuřimi.

Od poloviny dubna do poloviny října se můžete ubytovat v penzionu s celkovou kapacitou pro 33 hostů. K dispozici jsou Vám tyto pokoje:
- čtyři 2-lůžkové pokoje,
- jeden 2-lůžkový pokoj s přistýlkou,
- jeden 2-lůžkový pokoj se dvěma přistýlkami,
- jeden 2-lůžkový pokoj se čtyřmi přistýlkami,
- dva 3-lůžkové pokoje,
- jeden 4-lůžkový pokoj,
- jeden 2-lůžkový apartmán s jednou ložnicí, s vlastní kuchyňkou.

V pokojích jsou většinou umístěny samostatná lůžka, manželské postele najdete ve třech pokojích. Každý pokoj disponuje vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. V celém penzionu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

V penzionu se nachází několik společenských prostorů, restaurace pro ubytované hosty, salonek i koliba, které nabízejí dohromady prostory až pro 180 hosty, zde můžete uspořádat oslavy nebo firemní akce. Na zahradě najdete posezení, gril i ohniště, zahradu je také možné využít při různých příležitostech jako například svatba v letních měsících.

Cyklisté si odloží své dopravní prostředky v garáži, parkování je možné přímo u penzionu (15 aut). Na pozemku si můžete zahrát badminton, děti se zabaví na nedalekém veřejném dětském hřišti. Rádi Vás přivítáme v Penzionu SURF - Macocha!