Komfortní ubytování, super poloha

Zveme Vás do našeho Penzionu Tereza, který se nachází v obci Suchdol, 6 km od města Kutná Hora.

Okolí nabízí mnoho možností na jeho poznávání. Doporučujeme navštívit historické centrum města Kutná Hora, kde se v minulosti těžilo stříbro. V současnosti toto 3. největší město v Čechách nabízí skvosty jako chrám sv. Barbory, katedrálu Nanebevzetí Panny Marie v Sedlci, Vlašský dvůr, pozdně gotický měšťanský Kamenný dům, kostel sv. Jakuba a mnoho dalšího. Do 25 km od nás se nachází Hrad Vlašský Dvůr a Hrádek v Kutné Hoře nebo Zámek Rataje nad Sázavou. K vyhledávaným atrakcím patří také Skanzen Kouřim, Přehrada Vrchlice i ZOO Chleby. Kolem 10 km cyklostezek vede naším krajem, podél řeky Labe.

Celoročně Vám nabízíme ubytování v našem Penzionu Tereza, jehož kapacita je 13 osob. Preferujeme pronájem pokojů na delší dobu. Můžete se ubytovat v těchto pokojích:
- pěti 2-lůžkových,
- jednom 3-lůžkovém.

Každý pokoj je vybaven příslušným počtem pevných lůžek, kuchyňským koutem (se sezením a rychlovarnou konvicí) a koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. V objektu jsme zajistili bezplatné WiFi připojení na internet.

V přízemí penzionu se můžete občerstvit nápojem v naší restauraci s terasou. Restaurace má kapacitu 60 míst a její kuchyně je v provozu hlavně během oslav či jiných společenských akcí. Odpočinout si můžete i na terase s posezením a grilem. Pobavit se dá také hrou kulečníku, šipek a stolního fotbalu. Víme Vám zajistit uschování kol a lyží. Parkování aut je přímo u našeho penzionu. Těšíme se na Vás!