Penzion s wellness přímo na sjezdovce!

Hledáte útulné ubytování přímo na sjezdovce? Horský Penzion Topas *** situovaný v katastru obce Velká Úpa nedaleko městečka Pec pod Sněžkou je pro Vaši dovolenou tím nejlepším řešením.

Náš penzion Vám poskytuje celoroční ubytování s celkovou kapacitou pro 46 hostů v těchto komfortně zařízených pokojích:
- jednom 2-lůžkovém pokoji s manželskou postelí,
- jednom apartmánu s manželskými postelemi,
- devíti 4-lůžkových pokojích, z toho dva se dvěma manželskými postelemi a sedm s manželkou postelí a palandou,
- jednom 6-lůžkovém pokoji s manželskou postelí a dvěma palandami.
Všechny pokoje jsme zařídili televizí se satelitním příjmem, koupelnou se sprchovým koutem, toaletou, ručníky, vestavěným fénem s přípojkou na kulmu a holicí strojek. Ve všech prostorách penzionu je k dispozici bezplatné WiFi připojení na internet.

Během Vašeho pobytu Vám připravíme vydatné snídaňové švédské stoly a v případě zájmu i večeře (polopenze) v naší stylově zařízené restauraci s krbem a televizí. Restaurace slouží pouze pro ubytované hosty a disponuje kapacitou 50 míst. Mysleli jsme i na těch nejmenších a přichystali pro ně dětský koutek s hračkami, posezením a televizí. Samozřejmostí je také exteriérové dětské hřiště s trampolínou, dětským hradem a skluzavkou. Volný čas si můžete krátit v našem ski baru (v zimním období), hraním stolního fotbalu, posezením nad sjezdovkou terase, koupáním v bazénu nebo grilováním. Vaše lyže si odložíte v lyžárně, auta v létě zaparkujete zdarma přímo u penzionu, v zimě při Hotelu Atlas (80 Kč/den).

V letních měsících se můžete vydat na turistickou procházku na trase Velká Úpa - Výsluní nebo na túru údolím Zeleného potoka s jedinečnou možností nasbírat si lesní plody a houby. Pokud patříte mezi nadšené milovníky zimních sportů, lyžařská střediska v Peci pod Sněžkou Vám naplní všechny Vaše očekávání, ať už jste začátečníci nebo pokročilý lyžař. Přímo v Skiporte Velká Úpa, kde se nachází i náš penzion, naleznete snowpark pro snowboarding a freestyle, sjezdovky Portášky, Hofer a Modřín (vhodný i pro rodiny s dětmi). V blízkém okolí si zalyžujete v střediscích Černá Hora - Pec a Pěnkavčí vrch.

Dopřejte si dovolenou přímo na svahu, v Penzionu Topas *** jste srdečně vítáni.