Výhodné ubytování - Pec pod Sněžkou

Penzion Toska se nachází mezi dvěma známými lyžařskými středisky Velká Úpa a Pec pod Sněžkou v Krkonoších.

Krkonoše jsou plné cyklistických tras pro začátečníky i náročné cyklisty. Pěší turisté se potěší stezkám, které vedou nádhernou přírodou Krkonošského národního parku až na vrch Sněžku. V letním období využijete koupaliště Mebys Trutnov, Labskou přehradu nebo aquapark Špindlerův mlýn. Během zimy si zalyžujete v blízkých lyžařských střediscích - Skiresort Černá hora - Pec nebo Skiport Velká Úpa.

Penzion Toska je ideální pro rodinky s dětmi, milovníky odpočinku, jakož i ty, kteří mají rádi aktivní dovolenou. Svým hostům je přístupný po celý rok a disponuje kapacitou 34 osob.

Na výběr máte tyto typy pokojů:
- pět 2-lůžkových pokojů s oddělenými lůžky nebo manželskou postelí,
- tři 3-lůžkové pokoje s manželskou postelí a samostatným lůžkem nebo třemi samostatnými lůžky,
- dva 4-lůžkové pokoje s manželskou postelí a palandou nebo čtyřmi samostatnými lůžky,
- jeden 5-lůžkový pokoj se samostatnými lůžky.

Každý z pokojů disponuje vlastní koupelnou se sprchovým koutem, toaletou a ručníky. Hosté využijí společenskou místnost s televizí se satelitním příjmem, pohovkou, CD přehrávačem i rádiem. Její součástí je i kuchyň vybavená elektrickým sporákem s troubou, lednicí s mrazákem, rychlovarnou konvicí a mikrovlnnou troubou. Samozřejmostí je bezplatné WiFi připojení na internet a 15 parkovacích míst před objektem.

V restauraci s barem a krbem si vychutnáte snídani či polopenzi, v letním období Vás obsloužíme i na terase. Při restauraci se nacházejí také samostatné toalety pro pány i dámy. Zatímco Vy budete grilovat něco chutného na terase, Vaše děti využijí trampolínu. V případě špatného počasí se děti zahrají v bohatě vybavené herně, zahrají si šipky nebo stolní fotbal. Nabízíme praní, sušení a žehlení prádla. Naši hosté mají k dispozici kolárnu či lyžárnu zdarma.

Zaujala Vás nabídka našeho Penzionu Toska? Přijďte si k nám zalyžovat a auta můžete zaparkovat na našem hlídaném parkovišti. Zajistíme Vám odvoz i dovoz přímo do lyžařského střediska. Už nyní se na Vás těšíme!